ییل

دستگیره هوشمند ییل یکی از قدیمی ترین مارک های بین المللی در جهان و احتمالاً شناخته شده ترین نام در صنعت قفل است. تاریخ ییل نوآوری‌های عمده‌ای را نشان می دهد که تکامل نه تنها ییل بلکه کل صنعت قفل را شامل شده است.

هر آنچه که امروزه ازاین برند داریم مدیون نبوغ الهام بخش، مخترع قفل یعنی آقای Linus Yale  هستیم.

تاریخچه ییل

آغاز

ییل ریشه در آمریکا دارد و هر آنچه که امروزه این برند دارد، مدیون نبوغ فوق آقایون  Linus Yale Senior و Linus Yale Junior می باشد.  در حدود سال ۱۸۴۰ ، آقای Linus Yale طراحی و ساخت سری قفل های امنیتی نوآورانه را در فروشگاه Yale Lock خود در شهر نیوپورت واقع در نیویورک آغاز کرد. وی در ساخت قفل های بانکی گران قیمت و دست ساز تخصص داشت.

پسر Linus Yale در سال ۱۸۵۰ به پدرش در این تجارت پیوست وی قسمت سیلندر قفل‌های ساخته شده توسط پدر را ارتقا داده و به ثبت رساند و به عنوان متخصص قفل در زمان خود شناخته شد. در سال ۱۸۶۲ ، ییل جونیور قفل رمزدار را معرفی کرد و گام بزرگی جهت انتقال قفل های بانکی از نوع کلیدی به قفل های رمزی یا ترکیبی برداشت. این اصول ، که در قفل رمزدار ایشان لحاظ شده است ، اکنون در دستگیره هوشمند ییل ترکیبی در سراسر ایالات متحده جزو استاندارد ها می باشد.

ییل جونیور

ییل جونیور همچنین در حال آزمایش قفل بر اساس مکانیسمی بود که برای اولین بار توسط مصریان باستان بیش از ۴۰۰۰ سال پیش به کار گرفته میرفت. در سال‌های ۱۸۶۱ تا ۱۸۶۵ ، ییل سرانجام موفق شد مهمترین اختراع خود (قفل سیلندری ییل) را ایجاد کرده و به ثبت برساند. لینوس ییل جونیور با اختراعات فراوان خود ، صنعت قفل دیجیتال ییل را برای همیشه متحول کرد.

گسترش در سراسر جهان

با اتکا به حق ثبت اختراعات ییل، ​​ییل جونیور و همکارش هنری تاون در سال ۱۸۶۸ شرکت Yale & Towne را تاسیس کردند و در این زمان ۳۵ نفر مشغول به کار شدند.

در اوایل قرن بیستم ، این شرکت در سراسر جهان گسترش یافت و بیش از ۱۲۰۰۰ نفر را به خدمت گرفت. در طول قرن بیستم ، خرید ، جمع آوری و سرمایه گذاری مشترک باعث شده است که دستگیره هوشمند ییل در سطح جهان به خوبی شناخته شود.

در آگوست سال ۲۰۰۰ ، ییل توسط گروه ASSA ABLOY خریداری شد  و از آن زمان تاکنون بخش مهمی از فروش جهانی را در دستگیره هوشمند ییل داشته است.  Yale یکی از پانزده مارکی است که توسط گروه ، یک واحد عملیاتی آمریکای شمالی ASSA ABLOY ، که مقر آن در استکهلم سوئد است، تولید میشود. ASSA ABLOY رهبر جهانی در راه تولید دستگیره هوشمند ییل است که به رفع نیازهای کاربر نهایی برای امنیت ، ایمنی و راحتی پرداخته است

در تولید دستگیره هوشمند ییل برای مصارف مسکونی و غیره ، این شرکت  متعهد شده است که نسبت به تولید قفل با کیفیت بالا برای خانه شما و ایجاد راه‌های ساده و کارآمد جهت باز کردن قفل درب تمام تلاش خود را نماید.

پر فروش ترین مدل های دستگیره هوشمند ییل :

دستگیره رمز دار

CODE HANDLE

دستگیره هوشمند ییل CODE HANDLE (دستگیره رمزدار)

دستگیره هوشمند ییل مدل YDM3168 کارتی و رمزی مجهز به سیستم ضد سرقت

دستگیره هوشمند ییل مدل YMG40 با دستگیره اثر انگشتی PULL-PUSH

دستگیره هوشمند ییل مدل YDM4109 دستگیره اثر انگشتی و رمزی

دستگیره هوشمند ییل مدل VULCAN-F با دستگیره درب اثرانگشتی PULL-PUSH

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *