وبلاگ
قفل کارتی روک

آموزش نصب قفل کارتی با خرید این محصول آغاز می شود زیرا برای خرید نکاتی را باید در نظر بگیرید. از جمله نکات مهمی که در خرید یک قفل کارتی حائز اهمیت است قابلیت های آن است. در حقیقت همین تعداد و تنوع و میزان کاربردی بودن آپشن هاست که روی قیمت تأثیرگذارند. قفل دیجیتال با دسترسی های جایگزین کلید مکانیکی به بازار عرضه شده است. دلیل این جایگزینی غیرقابل کپی بودن دسترسی ها و همچنین راحتی استفاده از آن هاست. در خرید یک قفل هوشمند باید در نظر داشته باشید که با کدام دسترسی ها راحت تر هستید. پس از نکات مربوط به خرید قفل نصب آن را توضیح داده و نکات مربوط به مراحل قبل و بعد از آن هم شرح می دهیم. با ما همراه باشید تا مناسبترین قفل را تهیه و به بهترین شکل نصب کنید.

خرید قفل دیجیتال

برای خرید یک قفل کارتی اولین و مهمترین مسئله ای که باید توجه کنید ضرورت خرید این محصول برای شماست. این ضرورت می تواند تعیین کننده قابلیت های مورد نیاز شما باشد. به عنوان مثال اگر قفل کارتی را برای یک شرکت به عنوان کارفرما تهیه می کنید گزارشگیری مورد نیاز شماست. گزارشگیری قابلیتی است که بواسطه آن می توانید علاوه بر ثبت ترددها به اعمال محدودیت زمانی بپردازید. پس به عنوان مدیرعامل یک شرکت می توانید از ساعات رفت و آمد کارمندان خروجی بگیرید و دسترسی آنان را به ساعات کاریشان محدود کنید.

قفل-کارتی

بطور مشابه اتصال قفل هوشمند به ریموت برای اماکنی که مراجعین زیادی دارد بسیار مهم است. زیرا بواسطه آن می توانید درب را از راه دور در محل نصب قفل باز کنید. قفل کودک و قفل اتوماتیک نیز از جمله قابلیت های امنیتی هستند که برای کسانی که در منزل از کودکان خود مراقبت می کنند و یا در قفل کردن درب دچار تردید می شوند مفید است. در شکل ظاهری و راحتی قفل کارتی تکنولوژی مورد استفاده در مورد دستگیره هوشمند حائز اهمیت است. این دستگیره ها از قدیمی به جدید به ترتیب اهرمی، پول و پوش و تمام اتوماتیک می باشند. دستگیره های جدیدتر معمولاً قیمت بالاتری نسبت به سایرین دارند.

نصب قفل کارتی

در رابطه با نصب دستگیره دیجیتالی نوع درب بسیار تعیین کننده است. به طور مثال یک سری از قفل های هوشمند منحصراً مختص درب های شیشه سکوریت هستند. از جمله این مدل ها می توان به g510 سامسونگ، 668 روک و lh600 اورنت اشاره کرد. همچنین قفل h100 برند روک با دسترسی های فول آپشن مختص درب های upvc می باشد. به طور کلی اکثر قفل های کارتی روی انواع درب از جمله چوبی، ضد سرقت، فلزی و مولتی قابل نصب می باشند. درب های مولتی نوعی از درب های ضد سرقت چینی هستند که مغزی های عمودی دارند. به منظور پشتیبانی کردن قفل از این مغزی ها می توانید از قفل h30 سامسونگ استفاده نمایید. در اینجا مراحل نصب را برایتان شرح می دهیم.

قفل سامسونگ

اندازه گیری و سوراخ کاری

از مراحل اولیه نصب قفل کارتی اندازه گیری ها جهت انجام سوراخ کاری می باشد. این اندازه ها عبارتند از ضخامت درب، فاصله پایین قفل تا پایین درب و در نهایت بائوی درب. بائو یا همان بادخور درب در واقع فاصله چارچوب تا شروع نقش درب می باشد. اگر برای درب های شیشه سکوریت قفل تهیه می کنید حتماً اندازه ها را برای سوراخ کاری به کارخانه ارائه دهید. زیرا با توجه به فرایند تهیه درب های شیشه سکوریت قابلیت سوراخ کاری بعد از ساخت را ندارند. البته در صورت داشتن درب خام با چسب کاری هم امکان نصب قفل کارتی روی درب شیشه سکوریت وجود دارد.

داخل هر جعبه قفل یک شابلون جهت انجام عملیات سوراخ کاری وجود دارد. همچنین توصیه می کنیم نصب را به نیروی فنی و متخصص و ترجیحاً از شرکت معتبر بسپارید. زیرا در صورت رگلاژ نبودن درب و نصب غیر حرفه ای علاوه بر ایجاد صدای مزاحم در زمان باز و بستن قفل، از عمر محصول کاسته می شود. در واقع تنها در صورت نصب درست قفل کارایی حداکثری را برایتان دارد.

نکات مهم قبل از نصب قفل دیجیتال

توجه داشته باشید اگر دستگیره اهرمی تهیه می کنید برای درب های راست بازشو قفل کارتی راست گرد مناسب است. به طور مشابه برای درب های چپ بازشو قفل کارتی چپ گرد مناسب می باشد. همچنین اگر قصد خرید دستگیره های پول و پوش و یا خلبانی را دارید برای درب های داخل بازشو قفل فشاری کششی بخرید. برای درب های بیرون بازشو قفل دیجیتال کششی فشاری مناسب است. راحت ترین نوع دستگیره به لحاظ استفاده دستگیره های تمام اتوماتیک هستند. زیرا برای باز کردن درب با هر نوع دسترسی نیازی به استفاده از دستگیره ندارید و به طور خودکار باز می شود. دسترسی هایی که دارید اعم از کارت و کلید مکانیکی را حتماً طبق فاکتور بشمارید و از نصاب تحویل بگیرید. توصیه می کنیم کلیدهای مکانیکی و یا back up را جایی خارج از محل نصب قفل نگهداری کنید.

قفل دیجیتال

نکات مهم بعد از نصب قفل کارتی

بعد از نصب قفل کارتی اگر از شرکت معتبر اقدام به خرید کرده باشید کارت گارانتی به شما داده می شود. از نصاب بخواهید این کارت را با درج تاریخ مهر و امضا کند تا اعتبار آن مشخص شود. بعلاوه حتماً بعد از نصب قفل یکبار آن را reset کنید تا دسترسی های تعریف شده توسط نصاب پاک شود و دوباره دسترسی های خود را تعریف نمایید. زبانه های دستگیره دیجیتالی را در حالتی که درب باز است امتحان کنید که همگی کار کنند. از رگلاژ بودن درب و بی صدا کارکردن قفل کارتی اطمینان حاصل نمایید. در صورت داشتن پشتیبانی 24 ساعته شماره را حتماً از نصاب بگیرید. در صورت داشتن سیستم مشتری مداری crm نظر صادقانه خود را جهت کمک به خدمات دهی بهتر اعلام نمایید.

چند نمونه قفل دیجیتال با کیفیت

یکی از قفل های کارتی بسیار با کیفیت و با ویژگی منحصر به فرد ضد آب قفل 3168 یال می باشد. این قفل ایتالیایی دارای قابلیت های گزارشگیری، قفل کودک، قفل اتوماتیک، اتصال به خانه هوشمند و … است. این قفل رمزی با کیفیت را می توانید با خیال راحت در مناطق شرجی مانند شمال و جنوب ایران نصب کنید. قفل کارتی 6020 سامسونگ دارای نمایش تصادفی جای اعداد، سنسور ir و اتصال به ریموت و آیفون تصویری هستند.

قفل یال

برای کسب اطلاعات بیشتر از پیج اینستاگرام ما دیدن کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *