وبلاگ
قفل اثر انگشتی

امکانات قفل دیجیتال همان قابلیت های امنیتی و کنترلی هستند که در اختیار کاربران قرار می دهند. در واقع ضرورت خرید این قفل ها را می توان در امکانات آن ها جستجو کرد. بعلاوه دسترسی های غیر قابل کپی و جایگزین کلید مکانیکی برتری قفل دیجیتال نسبت به دستگیره های مکانیکی را ثابت می کند. این قفل ها را می توانید روی انواع درب به راحتی نصب کنید و زیبایی درب ورودی را دو چندان نمایید. با استفاده از قفل دیجیتال با چالش های استفاده از کلید خداحافظی کنید. دیگر نگران گم کردن کلیدها نیستید و نیازی به حمل آن ها ندارید. در این مقاله قصد داریم تا کلیه قابلیت های قفل دیجیتال را برای شما عزیزان معرفی کنیم و به ارائه نمونه های با کیفیت این قفل ها بپردازیم.

دسترسی های غیر قابل کپی

قفل دیجیتال دسترسی های رمز، کارت و اثر انگشت را به کاربران می دهد که هر کدام به نوعی غیر قابل کپی هستند. دسترسی بیومتریک اثر انگشت تنها در صورتی درب را باز می کند که بافت زنده و دارای جریان خون روی اسکنر قفل دیجیتال قرار گیرد. پس صرف داشتن الگوی اثر انگشت کاربر اصلی کفایت نمی کند. با معرفی اطلاعات متفاوت از یک کارت به قفل این دسترسی نیز غیر قابل کپی است. برای ورود رمز با تابع خیالی تعدادی عدد قبل و یا بعد از رمز اصلی وارد کنید تا دیگران به آن پی نبرند.

قفل دیجیتال

قفل دیجیتال فول آپشن VULCAN FR یال و DP728 سامسونگ از نمونه های با کیفیت با دسترسی های کاملند. این دو قفل هر دو پول و پوش هستند و به لحاظ زیبایی مکمل دکوراسیون درب های لوکس می باشند. از نمونه های قفل کارتی قفل 3168 یال که تنها قفل دیجیتال ضد آب موجود در بازار است را داریم. این قفل را می توانید به راحتی در مناطق شرجی شمال و جنوب ایران بدون نگرانی از خرابی برد آن ها نصب نمایید.

امکان باز کردن درب از راه دور

شما می توانید یک قفل دیجیتال را از هر جایی که باشید بواسطه اپلیکیشن آن باز کنید. در واقع این آپشن از دو طریق برای کاربران امکانپذیر است. یکی اتصال قفل به اینترنت و دیگری از طریق سیستم ارسال پیامک به دستگیره دیجیتال. نمونه هایی از قفل دیجیتال با امکان باز کردن درب از راه دور 4109 و 3168 یال می باشند. توجه داشته باشید اپلیکیشن قفل های سامسونگ تنها روی برخی از گوشی های هوشمند فعال هستند به همین دلیل در این بخش مدل های این برند را ارائه نمی کنیم. قفل های تمام اتوماتیک روک نیز به راحتی به اینترنت متصل می شوند و می توانید آن ها را از راه دور باز کنید.

قفل یال

اتصال به ریموت و آیفون

قفل دیجیتال امکان اتصال به ریموت و آیفون تصویری را دارد. شاید بپرسید کاربرد آن چیست که می گوییم باز کردن درب از راه دور در محل نصب قفل. برای اماکنی که در طول روز مراجعین زیادی دارند ریموت می تواند بسیار کاربردی باشد. ارائه این قابلیت در بیشتر قفل های هوشمند به صورت آپشنال است و مشمول هزینه 200 دلاری می شود. در صورتیکه در قفل های تمام اتوماتیک روک این ریموت جزء وسایل جانبی خود قفل است و نیازی به هزینه کرد مجزا نیست.

مغزی قفل هوشمند

در قفل دیجیتال مغزی هوشمند وجود دارد بطوریکه با بسته شدن درب پس از چند ثانیه به طور خودکار قفل می شود. در قفل های تمام اتوماتیک روک این آپشن را می توانید زمانبندی کنید یعنی دقیقاً بعد از چند ثانیه درب قفل شود. اینکه می گوییم قفل تمام اتوماتیک یعنی نوعی از دستگیره دیجیتال که برای باز کردن درب نیازی به استفاده از آن نخواهید داشت و به طور اتوماتیک باز می شود. به لحاظ تکنولوژی جدیدترین و راحت ترین دستگیره تمام اتوماتیک است.

مغزی قفل

قفل دیجیتال ضد سرقت

قفل دیجیتال ضد سرقت است چرا که دارای آلارم ضد سرقت می باشد. با اعمال فشار به قفل و یا در صورت استفاده از دسترسی های غیر واقعی این آلارم به صدا در می آید. همچنین سیستم ضد شوک الکتریکی در قفل هوشمند مانع از خرابی آن در برابر اعمال برق اضافی می شود. قفل های روک روی مغزی با زبانه ضد دیلم هوک سوار می شوند که این امر امنیت را دو چندان می کند.

قفل هوشمند

چشمی دیجیتال آنلاین

در برخی از قفل های دیجیتال آپشن چشمی دیجیتال وجود دارد که می توانید بواسطه آن هویت فردی که زنگ قفل را به صدا در می آورد را بشناسید. خیلی از سرقت ها به دلیل باز کردن درب برای افراد ناشناس اتفاق می افتند. این چشمی ها با ارائه زاویه دید گسترده و دید در شب تصویر واضحی از بیرون درب در اختیارتان می گذارد. همچنین با زنگ زدن تصویر شخص علاوه بر قفل روی اپلیکیشن آن نمایش داده می شود و در صورت دلخواه می توانید درب را از راه دور برایش باز کنید.

گزارشگیری قفل دیجیتال

گزارشگیری در قفل های هوشمند به منظور ارائه خروجی از آمار ترددهاست. همچنین امکان اعمال محدودیت زمانی روی دسترسی های کاربران عادی را به شما می دهد. به طور مثال مدیران شرکت ها می توانند دسترسی کارمندان خود را به ساعات کاری آن ها محدود کنند. این آپشن به حفظ امنیت محل کار شما کمک می کند چرا که خارج از محدوده زمانی تعریف شده دسترسی ها غیر فعالند. آپشن گزارشگیری را در قفل های سامسونگ نخواهید داشت و قفل های یال و روک این قابلیت را در اختیارتان قرار می دهند.

آلارم ضد حریق

قفل دیجیتال دارای سنسور تشخیص دما است که در حرارت بالا باعث به صدا در آوردن آلارم ضد حریق می شود. در صورت وجود اپلیکیشن در یک قفل هوشمند شما از طریق آن هم می توانید از آلارم های امنیتی مطلع شوید.

پیج اینستاگرام دژین لاک را دنبال نمایید و از اخبار روز دنیای قفل دیجیتال مطلع شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *