قفل دیجیتال

آیا قفل‌های درب ورودی بدون کلید دارای امنیت کافی هستند؟

دستگیره هوشمند الکتریکی

قفل‌های هوشمند با دسترسی آسان در حال محبوبیت هستند و امنیت و خانه را کاملاً تغییر می‌دهند.

در حال حاضر امکان انتخاب قفل هوشمند الکترونیکی با کلید و بدون کلید جدید در مدل‌های مختلف برای یک ملک وجود دارد، اما با توجه به این‌که این قفل‌ها همچنان جزو سیستم‌های جدید و نو ظهور محسوب می‌شوند، مردم نسبت به این‌که آیا این قفل‌ها در مقابل همتایان سنتی خود از امنیت بیشتری برخوردارند، مطمئن نمی‌باشند.

آیا قفل هوشمند الکتریکی درب ورودی اصلی اموال شما را ایمن می‌کند؟

قفل‌های دیجیتالی یا هوشمند تعیین کننده سطح امنیت محل مورد نظر می‌باشد. برخی آن‌ها را دوست دارند و برخی دیگر خیر و نظر هر دو طرف تقریباً درست می‌باشد. دستگیره‌های هوشمند الکتریکی بدون کلید دارای کیفیت مناسب قابل اطمینان هستند، اما آیا این تکنولوژی اموال شما را نسبت به قفل‌های سنتی که قبلاً مورد استفاده قرار می‌گرفته ایمن‌تر خواهد کرد؟ بالا بودن کیفیت قفل‌ها برای تأمین امنیت ملک شما و هر چیز دیگری در آن ضروری است، اما این‌که قفل کلیدی و قدیمی برای شما مناسب باشد، بستگی به محل و نیاز کاربری شما دارد.

یادآوری این نکته حائز اهمیت است که عیب اصلی سیستم امنیتی امکانات قفل نیست بلکه نوع کاربری آن است. همیشه سارقین فرصت طلبی هستند که از طریق درب قفل نشده یا دستکاری قفل مکانیکی وارد می‌شوند. قفل‌های با کیفیت خوب می‌توانند یک معیار امنیتی مهم باشند، در صورتی که از آن‌ها استفاده درست و بجا شود.

قفل مکانیکی

باز کردن آسان و سریع این مدل قفل‌ها

چگونه مطلع شویم سیستم ورود هوشمند برای شما مناسب است یا خیر؟

سیستم‌های دستگیره هوشمند بدون کلید کارکرد ساده‌ای دارند، و چنانچه ترس فراموش کردن رمز دارید جایی برای نگرانی نیست زیرا می‌توانید ازکارت‌های RFID و یا حتی از قابلیت حسگر اثر انگشت آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است، دستگیره‌های هوشمند الکتریکی برای بلوک‌های آپارتمانی بسیار کاربردی می‌باشند.

دستگیره‌های امنیتی هوشمند برای مکان‌های کاری و مخصوصا بزرگ نیز مفید است، در محل‌هایی که ممکن است مسافت طولانی از درب اصلی تا محل نگهبانی موجب ایجاد دردسر بابت رفت و آمدهای مکرر جهت باز نمودن درب برای کارگران در طی طول روز شود، بسیار کاربردی می‌باشد. از این بابت که می‌توان از راه دور تردد را کنترل نمود. به‌عنوان مثال، سیستم‌های ورودی با تشخیص چهره به شما امکان می‌دهد کنترل کنید که چه کسی وارد ساختمان شده و درب را باز نمایید، بدون این‌که نیاز به رفتن به جلوی درب داشته باشید.

همیشه باید جوانب مثبت و منفی قفل‌ها را قبل از تصمیم گیری در خرید آن در نظر داشته باشید.

دستگیره امنیتی

مزایای استفاده از سیستم‌های دستگیره‌های هوشمند الکتریکی

قفل درب بدون کلید امکان اهدای دسترسی آسان به پرسنل مجاز را داراست. اگر کسی بدون کد عبور فوراً نیاز به دسترسی به ملک شما داشت، می‌تواند برای به دست آوردن کد با شما تماس بگیرد. شما دقیقاً می‌دانید چه کسی وارد خانه شما شده است.

دستگیره‌های هوشمند الکتریکی برای معلولان خاص که ممکن است با کلیدها و استفاده از آن مشکل داشته باشن، واقعا مناسب و کاربردی هستند. افراد می‌توانند با انتخاب سبک‌ها و رنگ‌های مختلف متناسب با نیازشان از زیبایی دلپذیر این قفل‌ها کمال بهره را ببرند. قفل‌های بدون کلید همچنین می‌توانند در هنگام خرید یا فروش پروژه‌های ساختمانی، این ملک برای خریداران بالقوه جذاب‌تر کنند.

قفل رمزی اثر انگشتی

 مضرات استفاده از سیستم‌های ورود به درب بدون کلید

اگر قفل مرتباً مورد استفاده قرار بگیرد و توسط اثر انگشت باقی مانده یا به واسطه گرد و غبار باقی مانده بر روی سایر نقاط قفل اعداد رمز قابل حدس شوند، حدس پین ممکن است ساده‌تر باشد زیرا دکمه‌های استفاده شده آشکار است و این امر امنیت خانه را به خطر می‌اندازد. اما این موضوع را تابع خیالی در قفل‌ها بر طرف کرده است. بدین صورت که همیشه شما به جز رمز اصلی چند عدد را به صورت رندم وارد می‌کنید.

نتیجه گیری :

با توجه به پیشرفت روز به روز تکنولوژی و آسان شدن تمام کارهای روزانه و حتی کم اهمیت، باید دیدگاه خود را عوض کرده و با یک انتخاب درست و هوشمندانه از این امکانات بهره کافی را برده و با تکنولوژی همگام بود. بدون تردید دستگیره‌های هوشمند الکتریکی گزینه مناسبی برای همه بوده زیرا در کنار راحتی و شیک بودن امنیت و آسایش خاطر را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سامسونگ میباشد