وبلاگ
قفل دیجیتال

برای خرید بهترین قفل اثر انگشتی آپارتمان می بایست ابتدا المان های یک قفل باکیفیت را بشناسید. این المان ها می توانند به عوامل مختلفی مربوط باشند. استحکام قفل اثر انگشتی را متریال آن می سازد و متریال ضعیف قفل بی کیفیت را به دنبال دارد. یک قفل خوب آپشن های کاربردی را در اختیار کاربر قرار می دهد و کاربر مجبور به خرید تجهیزات اضافی نیست. از دیگر ویژگی ها می توان به موجود بودن قطعات جهت تعویض در قفل دیجیتال اشاره کرد. این کالای امنیتی مصرفی است و امکان خرابی دارد. در صورتیکه قطعات آن در بازار نباشد عملاً قفل را می بایست کنار بگذارید و دیگر کارایی برای شما نخواهد داشت. بعلاوه ارائه خدمات پس از فروش دو شرط اساسی دارد؛ یکی واردات آن به صورت قانونی باشد. دوم اینکه قفل هوشمند از کیفیت لازم جهت ارائه خدمات پس از فروش برخوردار باشد. در غیر اینصورت فروشنده با ارائه این خدمات روی قفل بی کیفیت ورشکست می شود. زیرا دائماً برای خرابی قفل به او مراجعه می کنند. در اینجا این عوامل را به تفضیل برای شما عزیزان شرح می دهیم.

قابلیت های کاربردی قفل اثر انگشتی

شما از یک قفل اثر انگشتی ارائه سه مؤلفه را انتظار دارید؛ امنیت، راحتی و زیبایی. بنابراین در خرید بهترین قفل دیجیتال این سه مورد را می بایست در نظر بگیرید. از آپشن های امنیتی می توان به قفل اتوماتیک اشاره کرد. این قابلیت مربوط به قفل هایی با مغزی هوشمند می شوند. به طوریکه پس از بسته شدن درب به طور خودکار بعد از چند ثانیه قفل می شود. قفل اثر انگشتی با کیفیت این آپشن را دارد تا کاربر دیگر بابت قفل نشدن درب نگرانی نداشته باشد. در صورت خرید قفل دیجیتال با دستگیره اهرمی قفل کودک در تأمین امنیت بسیار مهم است. چرا که در این صورت کودک امکان باز کردن درب و خارج شدن از خانه را نخواهد داشت.

قفل اثر انگشتی

قابلیت ها به غیر از وجه ضرورت که در بالا ذکر شد یک وجه نیاز هم در بر می گیرد. قفل هوشمندی برای شما باکیفیت است که نیازتان را برطرف کند. این نیاز ها می تواند از طریق آپشنی مانند گزارشگیری نیز برطرف شود. از این طریق علاوه بر داشتن آمار ترددها، می توانید دسترسی های کاربران عادی را مدیریت زمانی کنید. مدیری را در نظر بگیرید که دسترسی کارمندان خود را می خواهد مدیریت کند. در این صورت دسترسی آن ها را به ساعات کاریشان محدود می کند تا امکان سوء استفاده به حداقل برسد. اگر در اماکنی هستید که مراجعین زیادی دارند ارائه قابلیت ریموت برای شما حائز اهمیت است.

قفل دیجیتال ضد سرقت

بهترین قفل اثر انگشتی ویژگی های ضد سرقت بودن را نیز دارد. این ویژگی ها می تواند مختص به نوع مغزی قفل دیجیتال باشد که تا چه حد از استحکام کافی برخوردار است. می تواند در ارتباط با داشتن آلارم ضد سرقت باشد که در زمان هایی که به قفل اعمال فشار می شود شروع به آژیر کشیدن کند. این آلارم ها همچنین در صورت استفاده از دسترسی های غیر واقعی مانند ورود چند باره رمز اشتباه به صدا در می آیند. در قفل دیجیتال می بایست سیستم ضد شوک الکتریکی تعبیه شده باشد. در اینصورت با ورود برق اضافی به قفل خراب نمی شود. قفل های تمام اتوماتیک روک روی مغزی با زبانه ضد دیلم هوک سوار می شوند. در این صورت خاصیت ضد سرقت بودن را برای کاربر قفل اثر انگشتی دو چندان می کند.

قفل روک

خدمات پس از فروش

پس از بررسی قابلیت ها و متریال یک قفل با کیفیت نوبت به خدمات پس از فروش آن می رسد. همانطور که گفته شد تنها در صورت واردات قانونی به همراه برگه سبز گمرکی امکان ارائه این خدمات وجود دارد. پس در زمان خرید بهترین قفل اثر انگشتی از قاچاق نبودن این کالا اطمینان حاصل نمایید. قفل با کیفیت قفلی است که در زمان وارانتی و یا پس از آن قطعاتش برای تعمیر و تعویض در بازار موجود باشد. خدمات پس از فروش یک قفل هوشمند می تواند وارانتی، پشتیبانی 24 ساعته و یا حتی گارانتی باشد. البته تفاوت وارانتی و گارانتی این است که در گارانتی در مدت زمان ذکر شده روی کارت اگر کالا درست کار نکند وجه به طور کامل به مشتری بر می گردد. در وارانتی در مدت زمان مشخص شده تعمیر و تعویض قطعات قفل اثر انگشتی رایگان انجام می شود.

خدمات پس از فروش

چند قفل اثر انگشتی با کیفیت

در این بخش می خواهیم به معرفی تعدادی از قفل های دیجیتال با کیفیت بپردازیم. از قفل های سامسونگ با معرفی مدل DP728 آغاز می کنیم. این قفل دارای دسترسی فول آپشن است و دستگیره پول و پوش دارد. امکان اتصال به ریموت، آیفون تصویری و خانه هوشمند را دارد. قفل های سامسونگ گزارشگیری ندارند و اپلیکیشن آن ها تنها روی برخی از گوشی های هوشمند فعال هستند. اما در مجموع اگر این دو قابلیت برایتان در الویت نیست قفل های باکیفیتی هستند. قفل 4109 یال یک قفل اثر انگشتی ایتالیایی تحت لیسانس ASSA ABLOY سوئد است. این قفل دیجیتال دارای آپشن های گزارشگیری، باز cدن درب از راه دور، قفل اتوماتیک و اتصال به خانه هوشمند است.

قفل اثر انگشتی سامسونگ

قفل های تمام اتوماتیک روک را به عنوان قفل های دیجیتال ضد سرقت و آپشن دار بشناسید. این قفل ها دارای دستگیره تمام اتوماتیک هستند و برای باز کردن درب نیازی به استفاده از دستگیره ندارند. اپلیکیشن فعال، گزارشگیری، اتصال به خانه هوشمند و ریموت از قابلیت های آن هاست. این قفل ها دارای چشمی دیجیتال آنلاین هستند که به راحتی می توانید هویت فردی که زنگ قفل را می زند شناسایی کنید.

شما می‌توانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام دژین لاک از قفل های جدید و به روز هوشمند مطلع شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *