درباره ما

قفل دیجیتال کارتی

شرکت دژین لاک با تجربه همکاری با سازمان‌های دولتی و خصوصی با هدف فعالیت در زمینه‌های تهیه و توزیع و فروش انواع قفل الکترونیکی و وسایل امنیتی پایه گذاری شده است.
گسترش تکنولوژی مرتبط با زمینه تخصصی شرکت و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان نیز مکمل فعالیت‌های اصلی این واحد است، کلیه فعالیت‌های فوق می‌بایست در جهت جلب رضایت کامل مشتریان، گسترش بازار و رسیدن به نتایج مطلوب تجاری شرکت انجام پذیرد.

در مجموع شرکت دژین لاک مؤلفه‌هایی در رأس اهداف خود قرار داده است که عبارت‌اند از:

تحقیق و پژوهش

این شرکت با تکیه بر تحقیق و پژوهش تیم متخصص خود، همواره بهترین محصولات شرکت سامسونگ را مطابق با نیاز مصرف کننده در ایران انتخاب و ارائه می‌نماید. همچنین تیم خدماتی کلیه مراحل آموزش، نصب، پشتیبانی و گارانتی محصولات را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

شرکت دژین لاک با محوریت مشتری مداری در راستای اعتلای دانش و مهارت متخصصین خود، ارتقاء کیفیت و رضایت مشتریان گام بر می‌دارد.

تعهد

یکی از اصلی‌ترین رکن‌های شرکت دژین لاک تعهد می‌باشد که در حال حاضر جزء اصول غیرقابل تفکیک آن به شمار می‌رود که هم در قبال مشتریان و هم در قبال همکاران در نظر گرفته می‌شود چراکه ما بر این باوریم که فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است که تحت هر شرایطی در جهت مشتری مداری و کسب رضایت مشتری باید بدان پایبند باشیم.

تجربه

فعالیت چندین ساله ما که ماحصل آن کسب تجربیات عملی می‌باشد برگرفته از اطلاعات و دانش‌های روز دنیاست ما را در آنچه که قدم برمی‌داریم، قلم می‌زنیم، آنچه فکر می‌کنیم و آنچه عمل می‌کنیم بیمه نموده است ما هیچ پروژه‌ای را بدون نتیجه عملی رها نکرده‌ایم و نخواهیم کرد.

قفل دیجیتال رمزی

پس منتظر تماس شما هستیم تا به بهترین نحو خدمات خود را به شما ارائه نماییم و موجبات رضایت شما را فراهم نماییم. تیم پشتیبانی فنی این شرکت تمام تلاش خود را در جهت ارائه بهترین خدمات به شما خواهد نمود تا با خیالی آسوده از خرید قفل‌های دیجیتال این شرکت به بهترین نحو استفاده نمایید.

شایان ذکر تمام نیروهای فنی و تخصصی شرکت دژین لاک از بهترین و زبده ترین متخصصان کشور بوده که به تمام اطلاعات روز دنیا در زمینه سرویس‌دهی قفل‌های دیجیتال سامسونگ و حتی تمامی برندهای موجود در جهان واقف بوده و به راحتی می‌توانند مشکلات شما را در هر زمینه‌ای برطرف نمایند.

پس دیگر نگران خرابی و مشکل فنی و یا تامین قطعات قفل دیجیتال خود نباشید….

هدف ما تلاش برای ارائه محصولات و خدمات نوآورانه و متفاوت برای یک زندگی امن و راحت است.

چشم انداز ما گسترش فرهنگ استفاده از قفل دیجیتال در ایران است.