دستگیره دیجیتال

دستگیره دیجیتال نام یک محصول کنترلی امنیتی است که توانسته است نقاط ضعف دستگیره‌های مکانیکی را تا حد زیادی پوشش دهد. همچنین قفل‌های دیجیتال قابلیت‌های امنیتی کاربردی ارائه می‌کنند تا توسط آن‌ها بتوانید امنیت محل زندگی و کارتان را دو چندان نمایید. راحتی دسترسی‌های این محصول نسبت به دسترسی کلید که تنها گزینه مورد استفاده برای دستگیره‌های مکانیکی است که یکی از مهم‌ترین دلایل استفاده از دستگیره‌های دیجیتال می‌باشد. در این جا به سایر قابلیت‌های این محصول می‌پردازیم.

قفل دیجیتال

آپشن‌های ویژه دستگیره دیچیتال

کنترل از راه دور دستگیره دیجیتال

از قابلیت‌های بسیار مهم در دستگیره‌های دیجیتال، امکان باز کردن درب از راه دور است. این امکان از دو راه اتصال دستگیره دیجیتال به اینترنت از طریق انواع مختلف فرکانس‌ها و یا از طریق SMS امکان‌پذیر است. همچنین در برخی از برندهای قفل دیجیتال مانند قفل روک که دارای چشمی الکترونیکی آنلاین هستند؛ عکس شخص پس از لمس آیکون زنگ روی قفل گرفته می‌شود و از طریق اپلیکیشن برای شما ارسال می‌گردد تا بدانید برای چه کسی می‌خواهید درب را باز کنید!

دسترسی‌های جایگزین کلید مکانیکی

دستگیره‌ دیجیتال دارای دسترسی‌های جایگزین کلید مکانیکی هستند که از مشکلات حمل کلید به‌عنوان تنها راه باز کردن دستگیره‌های معمولی جلوگیری می‌کنند. مشکلاتی از قبیل گم کردن کلید و یا جستجوی آن در هنگام ورود از جمله آن‌ها می‌باشد. در مقابل اگر بتوانید تنها با ورود یک رمز و یا استفاده از اثر انگشت درب خانه و یا محل کارتان را باز کنید، راحت‌تر هستید. مسئله دیگر در مورد زمانی است که یکی از اعضای خانواده کلید خود را گم می‌کند آنگاه به ناچار می‌بایست مغزی قفل را تعویض نمایید و به همگی مجدداً کپی کلید جدید را بدهید. در حالی که در مورد دستگیره دیجیتال امکان حذف و یا اضافه کردن دسترسی‌ها به آسانی امکان‌پذیر است.

دستگیره دیجیتالی

داشتن قفل کودک در دستگیره دیجیتال

دستگیره‌های دیجیتال دارای آپشنی به نام قفل کودک هستند که با فعال کردن آن از داخل، دیگر کودک شما قادر به خارج شدن از خانه نیست و امنیت را برایتان به طور چشم‌گیری بالا می‌برد. همچنین این قابلیت برای افرادی که از سالمندانی مراقبت می‌کنند که متأسفانه به دلایل مختلف دچار اختلال حواس هستند، کاربردی است.

از ریموت و آیفون استفاده نمایید

دستگیره‌های دیجیتال با اتصال به ریموت امکان باز کردن درب تا شعاع 20 متری محل نصب قفل را به شما می‌دهد. این قابلیت باعث می‌شود برای کسانی که زنگ درب را به صدا در می‌آورند بدون نیاز به بلند شدن از جای خود درب را باز نمایند. به علاوه اتصال دستگیره دیجیتال به آیفون تصویری امکان باز کردن درب از این طریق را هم برایتان فراهم می‌کند.

سیستم قفل اتوماتیک

دستگیره دیجیتال قابلیتی دارد که خیالتان را از بابت قفل نشدن درب برای همیشه راحت می‌کند. قفل اتوماتیک باعث می‌شود پس از بستن درب بعد از چند ثانیه به طور خودکار قفل می‌شود و دیگر لزومی به برگشتن و بررسی قفل درب را نخواهید داشت.

مغزی قفل دیجیتال

آلارم‌های امنیتی دستگیره دیجیتال

این آلارم‌ها هر یک باعث مطلع نمودن کاربران از حوادث بحرانی و جلوگیری به موقع آن قبل از وقوع می‌شود که یکی از مهم‌ترین آن‌ها آلارم ضد سرقت است. این هشدار برای جلوگیری از فشار به دستگیره برای باز کردن آن است. آلارم ضد حریق همچنین به واسطه حسگر تشخیص دما با بالا رفتن حرارت آژیر می‌کشد. اگر شخصی رمز اشتباه را چندین بار وارد نماید قفل دیجیتال با صدای آژیر دیگران را مطلع می‌کند.

گزارش‌گیری دقیق

دستگیره دیجیتال به کارفرمایان و مدیران مجتمع‌های بزرگ مسکونی امکان ثبت رفت و آمدها را می‌دهد و می‌توانند روی دسترسی‌ها محدودیت زمانی و هفتگی اعمال نمایند تا به راحتی بتوانند رفت و آمدها را مدیریت کنند. به‌عنوان مثال برای استفاده از استخر ساکنین دچار تداخل زمانی نشوند.

قفل دیجیتالی

ورود ایمن رمز در دستگیره دیجیتال

دو راه‌کار مختلفی که در دستگیره دیجیتال به منظور ورود رمز ایمن وجود دارد یکی داشتن تابع خیالی رمز است که می‌توانید تعدادی کاراکتر عددی قبل و یا بعد از رمز اصلی وارد کنید تا رمز توسط سایرین مشخص نشود و دیگری نمایش تصادفی اعداد به کاربران مختلف از حدس رمز توسط سایرین بر اساس جای انگشت نفر قبلی جلوگیری می‌کند.

معرفی بهترین مدل های دستگیره دیجیتال سامسونگ

دستگیره دیجیتال dp728

قفل سامسونگ مدل DP728 یکی از محبوب ترین قفل های سامسونگ با دستگره فشاری و کششی است. دسترسی به این قفل زیبا اختیاری است و می توانید از کارت های بزرگ ، KEY TAG و کارت هوشمند برای کارت آن استفاده کنید. مزیت استفاده از کارت در قفل های دیجیتال این است که می توانید تمام درهای مجتمع را تنها با یک کارت باز کنید. امکان اتصال و کنترل از راه دور در قفل سامسونگ و همچنین مدل DP728 وجود دارد. هشدارهای امنیتی روی این قفل به آن کمک می کند تا ضد سرقت باشد زیرا هنگام فشار دادن و ضربه زدنبه قفل، زنگ خطر را به صدا در می آورد.

دستگیره دیجیتال سامسونگ dr719

تنها قفل سامسونگ با دستگیره تمام اتوماتیک قفل DR719 است. این محصول امنیتی دارای کلیه گزینه های رمز عبور ، کارت و اثر انگشت است. تمام اتوماتیک راحت ترین و جدیدترین نوع قفل دیجیتال است. بدون نیاز به استفاده از دستگیره قفل سامسونگ ، می توانید در را با هر گونه دسترسی باز کنید.

نمایش تصادفی رمزها از حدس زدن رمز عبور بر اساس اثر انگشت کاربر اصلی جلوگیری می کند. علاوه بر این ، داشتن الگوی اثر انگشت برای شناسایی قفل اثر انگشتی سامسونگ از جمله DR719 کافی نیست و باید روی اسکنر، اثر انگشتی با بافت زنده که جریان خون دارد قرار گیرد.

سوالات متداول درباره خرید دستگیره دیجیتال

هزینه نصب دستگیره دیجیتال چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه نصب دستگیره های دیجیتال با مشاوران ما تماس بگیرید تلفن: 02188073084

دستگیره دیجیتال اهرمی بهتر است یا پول و پوش؟

دستگیره های پول و پوش بهتر هستند چون امنیت بیشتری دارند و کار با آن ها راحت تر و ساده تر می باشد.