انگشتی قفل دیجیتال

انگشتی قفل هوشمند

قفل‌های هوشمند سامسونگ از لحاظ دستگیره به دو مدل اهرمی و پول و پوش تقسیم بندی می‌شوند. قفل‌های اهرمی مثل (H620 – DH520 – H630 و …) در قسمت دستگیره داخلی از قطعات زیادی تشکیل شده است، که یکی از آن‌ها انگشتی قفل دیجیتال می‌باشد.

وظیفه انگشتی قفل دیجیتال

زمانی که شما برای بازکردن درب، دستگیره را فشار می‌دهید، مقدار معینی به سمت پایین می‌رود که این‌جا وظیفه انگشتی قفل دیجیتال مشخص می‌شود و یا برعکس وقتی که شما دستگیره را رها می‌کنید، انگشتی قفل دیجیتال باعث می‌شود دستگیره تا مقدار معینی به سمت بالا حرکت کند.

قفل دیجیتال سامسونگ

دلایل خرابی انگشتی

  • به دلیل فرسایشی بودن قطعه، امکان این‌که بعد از سال‌های طولانی قطعه دچار مشکل شود وجود دارد.
  • استفاده نادرست از دستگیره و فشار بسیار زیاد، از دلایل دیگر خرابی می‌باشد.

تشخیص خرابی انگشتی قفل دیجیتال

برای این‌که شما تشخیص دهید که آیا انگشتی قفل دیجیتال شما دچار خرابی شده است 2 راه وجود دارد:

  • با شرکت دژین لاک تماس گرفته و با نیروهای متخصص واحد فنی صحبت کرده و درخواست سرویس دستگاه را مطرح نمایید که ما برای دقیق بودن نیروهای فنی و حل سریع مشکل این گزینه را پیشنهاد می‌دهیم.
  • راه دیگر این است که دستگیره را به سمت پایین کشیده، اگر به سختی حرکت کند و یا هنگام بازگشت به حالت اولیه با مشکل مواجه شود، می‏‌توان تشخیص داد که انگشتی دستگیره دچار مشکل شده است. (پیشنهاد ما این است که از نیروهای متخصص شرکت دژین لاک برای تشخیص دقیق و سرویس دستگاه استفاده نمایید)

برای مطلع شدن از محصولات جدید قفل‌های هوشمند و همچنین قطعات آن‌ها می‌توانید پیج اینستاگرام دژین لاک را دنبال نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر از مزایا و ویژگی محصولات قفل دیجیتال می‌توانید با کارشناسان با تجربه و حرفه‌ای ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بر خوردار شوید.

رضایت شما مشتریان عزیز هدف اصلی مجموعه ما است