مغزی قفل دیجیتال سامسونگ دو زبانه AML340

مغزی قفل الکترونیکی

مغزی قفل‌های هوشمند بخش اصلی دستگاه به حساب می‌آید. وظیفه و کاربرد آن‌ها جهت باز و بسته کردن درب می‌باشد. برندهای مطرح قفل دیجیتال شامل سامسونگ، یال، اچ گنگ، گیت‌من و های‌وان و … می‌باشد. هرچه تعداد زبانه‌ها بیشتر شود درب با سختی بیشتری باز می‌شود و امنیت دستگاه بالاتر می‌رود. مشکل اصلی مغزی‌هایی که تعداد زبانه‌های زیادی دارند، میزان مصرف باتری آن‌ها می‌باشد که زودتر به پایان می‌رسد.

مغزی قفل دیجیتال

معرفی برند‌های قفل دیجیتال

  • برند سامسونگ: دستگاه‌های تولید شده توسط شرکت سامسونگ اکثرا دارای مغزی‌های تک زبانه و دو زبانه می‌باشند. اخیرا طرحی به شکل v نیز تولید کرده‌اند که موجب راحتی بیشتر کاربران در رفت و آمد شده است.
  • برند یال (yale): قفل‌های تولید شده توسط شرکت یال به سه شکل معمولی، استوانه‌ای و هوک هستند که دارای زبانه‌های تکی و دو تایی و سه تایی می‌باشند. یکی از مدل‌های پرفروش برند یال حالت سه زبانه استوانه‌ای است. یکی از منحصر به فرد ترین محصولات این گروه مغزی با زبانه هوک و استوانه‌ای به طور هم‌زمان می‌باشد.
  • برند گیت من: محصولات این برند دارای دو نوع مغزی تک زبانه و زبانه هوک می باشند.

از دیگر برندهای معروف می‌توان به های‌وان، اچ گنگ و اورنت اشاره کرد که محصولات آن‌ها از مغزی‌هایی با سه زبانه معمولی تولید شده است.

مغزی قفل درب

چرا زبانه هوک پر طرفدار است؟

مغزی‌هایی که دارای زبانه هوک هستند ضد سرقت و ضد دیلم می‌باشند. این نوع زبانه‌ها نسبت به بقیه زبانه‌ها مقاوم‌تر هستند. شکل ظاهری آن‌ها به صورت قلابی می‌باشد که امنیت محصول شما را بالاتر می‌برد و در مقابل سرقت قوی‌تر عمل می‌کند. همه‌ی این موارد باعث شده تا بیشتر مورد توجه عموم قرار بگیرد.

مدل‌های پر فروشی که دارای زبانه هوک هستند: GATEMAN V300, GATEMAN A330 , YALE VULCAN-F,F50 GATEMAN یا D500 SAMSUNG

استانداردهای موجود و نظاره کننده به مغزی قفل دیجیتال، استاندارد آلمانی DIN، استاندارد iReavo و استاندارد کره‌ای KS&KPS می‌باشد

رضایت شما از کیفیت محصولات هدف اصلی مجموعه‌ی ماست

شما می‌توانید جهت مشاهده مدل‌های جدید و به روز قفل‌های دیجیتال پیج اینستاگرام ما را دنبال نمایید.