کیت قفل دیجیتال سامسونگ

کیت قفل سامسونگ

از آنجایی که برای اتصال ریموت کنترل‌ها به قفل‌های هوشمند، باید از یک عدد کیت نیز استفاده کنیم تا آن را به قفل دیجیتال شناسایی نماییم. ضروری است در یک مقاله به صورت جامع و کامل کیت قفل دیجیتال را مورد تفحص قرار دهیم تا مشتریان عزیز با خیالی آسوده اقدام به خرید قفل دیجیتال کنند.

از مهم‌ترین ماژول‌های قفل‌های الکترونیکی درب منزل که به صورت آپشن اضافه در اختیار شما قرار می‌گیرد کیت قفل‌های هوشمند می‌باشد که از آن برای ارتباط با ریموت کنترل‌ها و نرم افزار‌های کنترل از راه دور برای باز کردن درب منزل استفاده می‌شود.

کیت قفل درب

ریموت کنترل چیست؟

ریموت کنترلرها وسیله‌ای هستند که برای کنترل درب از راه دور جهت باز و بسته کردن درب کاربرد دارند، تقریبا تا فاصله 20 متری می‌توان از آن استفاده نمود. ریموت کنترل روی محصولات ارائه نمی‌شوند و در صورت نیاز می‌توانید آن را جداگانه تهیه کنید. برای اتصال ریموت کنترل‌ها به قفل‌های هوشمند باید از یک عدد کیت نیز استفاده کنیم تا آن را به قفل دیجیتال شناسایی نماییم.

برای خرید کیت قفل دیجیتال سامسونگ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انواع کیت قفل‌های الکترونیکی

1-کیت بلوتوثی:

از این کیت برای ارتباط با نرم افزارهای هوشمند گوشی همراه به کار می‌رود که می‌توان درب را از راه دور کنترل و باز و بسته نمود. از این کیت‌ها برای اتصال به سیستم خانه‌های هوشمند نیز استفاده می‌شود. برند گیت‌من در این نوع کیت‌ها حرف اول را می‌زنند.

2-کیت مخصوص سیستم هوشمندسازی:

در این نوع کیت‌ها از دو نوع پروتکل استفاده می‌شود ( zigBee،  zwave). این پروتکل‌ها نسبتا جزو ارزان‌ترین و امن‌ترین سیستم هوشمند‌سازی جهت کنترل از راه دور هستند. برندهای گیت‌من و یال نسبت به بقیه برند‌ها در استفاده از کیت‌های مخصوص سیستم هوشمندسازی رتبه بالاتری دارند.

3-کیت ویژه ریموت کنترل‌ها:

همان‌طور که گفتیم از این کیت‌ها برای شناسایی ریموت کنترل به قفل‌های دیجیتال استفاده می‌شود. اغلب قفل‌های الکترونیکی قابلیت نصب و استفاده از ریموت کنترل‌ها را دارند.

4-کیت مخصوص با قابلیت رمز ادمین:

از کیت قفل دیجیتال سامسونگ، برای آن دسته از قفل‌ها که قابلیت رمز ادمین را دارند استفاده می‌شود. این نوع قفل‌ها بیشترین میزان امنیت را برای مشتریان فراهم می‌کنند.

از جمله پرفروش‌ترین و کاربردی‌ترین قفل‌‌هایی که از این کیت استفاده می‌کنند، می‌توان به A330-FH GATEMAN ،F20 GATEMAN اشاره کرد.

رمز ادمین (رمز مادر) چیست؟

رمز ادمین رمزی است که امنیت دستگاه شما را دو چندان می‌کند. فرض کنید شخصی به منزل شما می‌آید و نحوه کار با قفل‌های دیجیتال و تنظیمات آن را بلد باشد و قصد آن را داشته باشد هنگامی که شما حواستان نیست اثر انگشت خود را در قفل هوشمند ثبت کند، با وجود قابلیت رمز ادمین وی قادر به ثبت اثر انگشت و یا تغییر تنظیمات اصلی دستگاه نمی‌باشد. در واقع باید قبل از هر کاری رمز ادمین خود را وارد سیستم نمایید.

کیت قفل هوشمند

ریموت قفل دیجیتال سامسونگ

شرکت سامسونگ مدل‌های مختلفی از قفل‌های دیجیتال را تولید می‌کند و می‌توان گفت یکی از آپشن‌های مشترک اکثر مدل‌های این برند، سیستم ریموت کنترل است. در ادامه به چند نمونه از مدل‌های برند سامسونگ که از این محاسن برخوردار هستند اشاره خواهد شد:

قفل دیجیتالی سامسونگ مدل G510

این قفل هوشمند، مخصوص درب‌های شیشه سکوریت طراحی و ساخته شده است. این قفل دیجیتال با رمز و کارت کار می‌کند و همچنین امکان اضافه شدن ریموت کنترل را نیز دارد. این قفل روی درب‌های شیشه سکوریت تک لنگه و یا دو لنگه قابل نصب است و برای تمامی مکان‌های تجاری، اداری و مسکونی قابل استفاده می‌باشد.

قفل سامسونگ بدون دستگیره مدل SHP-DS700

کامل‌ترین محصول سامسونگ در میان محصولات قفل دیجیتال بدون دستگیره است. در کره جنوبی مدل‌های بدون دستگیره بیش از مدل‌های دستگیره دار محبوب هستند و به این لحاظ شرکت‌های تولید کننده قفل دیجیتال رقابت بسیار زیادی در مدل‌های بدون دستگیره با هم دارند. این مدل تنها مدل بدون دستگیره سامسونگ است که قابلیت اضافه شدن ریموت کنترل را دارد.

قفل دیجیتال سامسونگ DP930

این نوع قفل‌ها اصالتاً از مغزی تک زبانه که استاندارد کره جنوبی است بهره می‌برند ولی از مغزی دو زبانه نیز می‌توان برای این مدل استفاده کرد. لازم به ذکر است، در کشور کره جنوبی همه‌ی مغزی‌ها کوتاه‌تر از استانداردهای ایران و اروپا هستند و چون این مدل جهت استفاده در داخل کره تولید شده است دارای مغزی کوتاه می‌باشد.

کیت قفل دیجیتال

قفل دیجیتال سامسونگ DP950

از امکانات این مدل می‌توان به رمز، کارت، اثر انگشت نسل جدید، مغزی تک زبانه، رمز ادمین، قابلیت اضافه شدن ریموت کنترل، قابلیت اتصال به آیفون تصویری، ورودی بی‌صدا، کدهای تصادفی، سیستم ضد شوک و ضد هک، آلارم در صورت ضربه یا آتش‌سوزی اشاره کرد.

جمع بندی

همان‌طور که بیان شد، برای اتصال ریموت کنترل‌ها به قفل‌های هوشمند، لازم است که از یک عدد کیت نیز استفاده کنیم تا آن را به قفل دیجیتال شناسایی نماییم. در این مقاله به صورت جامع و کامل کیت قفل دیجیتال برند سامسونگ را مورد واکاوی قرار داده است تا شما مشتریان گرامی از میان این قفل‌های هوشمند، بهترین و شایسته‌تری انتخاب را داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگر برندها مانند یال، گیت من و … می‌توانید با ما در تماس باشید.

برای اطلاع از تولیدات جدید برند قفل سامسونگ می‌توانید از پیج اینستاگرام ما دیدن کنید.

رضایت شما مشتریان عزیز هدف اصلی مجموعه ماست