قفل الکترونیکی بلوتوثی

با استفاده از “نوک” و قفل الکترونیکی بلوتوثی، روشی ساده برای قفل کردن و باز کردن اشیا با ارزش خود در اختیار داشته و دیگر نگران گم کردن و یا فراموش کردن کلیدهای خود نخواهید بود.

نوک نخستین قفل الکترونیکی بلوتوثی جهان است که روش محافظتی هوشمندانه‌ای را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این قفل دیجیتال از طراحی شیک و کمینه‌گرا برخوردار است. و از قابی واکنش دهنده در برابر آب به منظور محافظت از اجزای داخلی سود می‌برد.

جزئیات قفل الکترونیکی بلوتوثی نوک

قفل الکترونیکی بلوتوثی نوک دارای فناوری بلوتوث داخلی است و از این طریق می‌توان آن را با موبایل هوشمند جفت کرد.

هنگامی که با استفاده از موبایل هوشمند در فاصله ۱۰ فوتی (۳ متر) نوک را قفل می‌کنید، این قفل هوشمند می‌تواند فورا باز شود و دیگر نیازی به راه اندازی برنامه و یا بیرون آوردن موبایل هوشمند از جیب وجود ندارد. قفل دیجیتال نوک نیروی خود را از یک باتری قابل تعویض دریافت می‌کند اما اگر تعویض باتری را فراموش کرده و یا موبایل هوشمند خود را به همراه نداشته باشید، فناوری کلیک سریع نوک اجازه می‌دهد تا آن را از طریق یک کد دسترسی سفارشی باز کنید.

قفل نوک برنامه اختصاصی نیز دارد.

با استفاده از این برنامه قفل الکترونیکی بلوتوثی به کاربر اجازه می‌دهد کلیدهایی را با دیگران به اشتراک بگذارد تا آن‌ها نیز امکان استفاده از این قفل را داشته باشند.

همچنین بین تنظیمات دائمی، یک‌بار و یا سفارشی می‌توانید یکی را انتخاب کنید.

استفاده از قفل دیجیتال بلوتوثی نوک هزینه‌ای ۵۹ دلاری برای خرید آن را به همراه دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سامسونگ میباشد