وبلاگ
قفل دیجیتال روک

شعار برند روک کاهش قیمت در برابر افزایش قابلیت است. این برند توانسته بسیاری از قابلیت‌هایی که برای سایر برندهای قفل دیجیتال آپشنال و اختیاری است را به صورت اورجینال و یک‌جا در یک قفل ارائه دهد. به همین دلیل دیگر نیازی به تهیه جداگانه قطعات و تجهیزات اضافه نیست که این امر باعث کاهش قیمت تمام شده قفل‌های دیجیتال برند روک می‌شود. از ویژگی‌های قابل توجه قفل‌های مجموعه روک امکان سوار شدن بر روی انواع مغزی‌ها است. در این مقاله برآنیم قفل‌های دیجیتال این برند تمام عیار را به شما معرفی کنیم.

قفل دیجیتال ROOK

معرفی برند روک

برند روک، قفل‌های دیجیتال آپشن داری به بازار عرضه کرده است؛ این قفل‌ها در دو سری P و H موجود‌اند که به طور کلی قابلیت‌های سری P بیشتر از سری H این برند هستند. از ویژگی‌های مشترک سری P و H این برند داشتن آیکون زنگ بر روی صفحه LED قفل، داشتن تابع خیالی ورود رمز، امکان تعریف 299 دسترسی که 9‌تای آن ادمین هستند و امکان سوار شدن بر روی انواع درب را دارند. در مدل‌های هر دو سری آلارم ضد سرقت وجود دارد که به هنگام ایجاد فشار و زور به درب شروع به آژیر کشیدن می‌کند.

آلارم‌های اتمام باتری و ضد حریق هم در کلیه مدل‌های برند روک تعبیه شده‌اند. حریم خصوصی هم آپشنی است که با چرخاندن یک کلید مکانیکی چرخشی که بر روی قفل قرار دارد می‌توانید درب را از داخل قفل نمایید تا دیگران با انواع دسترسی‌ها دیگر امکان ورود را نداشته باشند که در واقع همین‌طور که از اسم این قابلیت پیداست برای ایجاد حریم خصوصی از آن استفاده می‌کنیم. کلیه مدل‌های برند ROOK بر روی انواع درب از جمله چوبی، ضد سرقت، فلزی و PVC سوار می‌شوند و از این بابت هیچ محدودیتی ندارند. به‌علاوه قفل‌های مولتی را هم ساپورت می‌کنند. فول آپشن بودن قفل دیجیتال روک و داشتن مدل‌هایی با انواع دستگیره اهرمی و تمام اتوماتیک از دیگر ویژگی‌های این برند رقابتی است.

قفل هوشمند ROOK

مزایای قفل‌های دیجیتال روک

از مهم‌ترین قابلیت‌های سری P قفل دیجیتال روک داشتن چشمی الکترونیکی آنلاین است که این نوع قفل را از سایرین متمایز کرده است. چرا که با لمس آیکون زنگ روی قفل در لحظه از شخص عکس گرفته می‌شود و از طریق اینترنت روی گوشی هوشمند کاربر ادمین نمایش داده می‌شود. در این‌جا قابلیت مهم‌تر این سری از برند روک که اتصال به اینترنت از طریق WiFi است معلوم می‌شود. سایر برند‌ها مثل سامسونگ ممکن است دارای اپلیکیشن سامسونگ باشند اما روی بسیاری از گوشی‌های سامسونگ در ایران ساپورت نمی‌شوند. همچنین قابلیت اتصال به اینترنت در قفل دیجیتال سامسونگ وجود ندارد. روی همگی قفل‌های سری P ریموت کنترل اورجینال قرار دارد که می‌توانید در محیط‌های محدود و در محل نصب قفل در را از را دور باز کنید.

البته اپلیکیشن گوشی هوشمند قفل‌های دیجیتال سری P هم مانند یک ریموت عمل می‌کنند اما هم در محیط محدود و هم در محیط نامحدود و از جای به غیر از محل نصب قفل امکان باز کردن در وجود دارد. گزارش‌گیری آپشن دیگر این سری از قفل‌های برند روک است که بدون نیاز به هیچ‌گونه لوازم و قطعات مازادی آمار دقیق رفت و آمد را روی اپلیکیشن به کاربر ادمین نمایش می‌دهد. در کنار همه این‌ها اعمال محدودیت زمانی روی دسترسی‌ها توسط کاربر ادمین وجود دارد. در دیگر مدل‌های قفل دیجیتال تنها اعمال محدودیت دسترسی بر روی کارت ممکن بود درصورتی که در رابطه با قفل‌های سری P اعمال محدودیت بر کلیه دسترسی‌ها اعم از کارت، اثر انگشت و رمز امکان‌پذیر است.

قفل هوشمند روک

پر فروش‌ترین قفل‌های دیجیتال روک

قفل P231 برند روک دارای قابلیت‌های فراوان و قیمت بسیار مناسبی است که نسبت به رقبایش عالی به نظر می‌رسد. این قفل بدون نیاز به هیچ قطعه اضافی به راحتی به خانه‌های هوشمند جهت کنترل و امنیت متصل می‌شود. در صورتی که برای سایر مدل‌ها هزینه‌ای معادل 100 دلار به دلیل افزودن قطعات اضافی به قیمت نهایی قفل افزوده می‌شود. مثلاً قیمت حدودی قفل DR719 سامسونگ 800 دلار است که برای افزودن قابلیت اتصال به ریموت و آیفون هزینه‌ای معادل 200 دلار هم به قفل تحمیل می‌شود. قفل P231 با همه قابلیت‌های اتصال به اینترنت، داشتن ریموت، امکان اتصال خودکار به آیفون و اتصال به خانه هوشمند قیمت حدودی 80 دلار را دارد.

قیمت قفل‌های دیجیتال روک

به طور کلی قیمت قفل‌های سری H قیمت‌های پایین‌تری نسبت به سری P را دارند که منطقی است. چرا که قابلیت‌های سری P نسبت به H بیشتر است. قیمت حدودی مدل‌های H230 و H220 که دستگیره اهرمی دارند به ترتیب 79 و 80دلار هستند. همچنین قیمت حدودی مدل‌های P210 ،P221 ،P241 و P251 به ترتیب 81، 80 ، 80 و 82 دلار هستند. با یک مقایسه ساده بین قفل روک و سایر برندها اقتصادی بودنشان مشخص می‌شود.

جهت اطلاعات بیشتر از قفل دیجیتال روک می‌توانید اینستاگرام ما را دنبال نمایید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *