قفل دیجیتال شیشه سکوریت نوعی از قفل است که قابلیت نصب روی درب‌های شیشه سکوریت را دارد. در این گزارش به دنبال واکاوی قفل دیجیتال شیشه سکوریت هستیم که ابتدا نیم‌نگاهی به شیشه سکوریت خواهیم داشت و سپس قفل دیجیتال مناسب برای شیشه سکوریت را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

همان‌طور که می‌دانید انواع مختلف شیشه وجود دارد اما در مقایسه با شیشه خام با ضخامت‌های یکسان، شیشه سکوریت در مقابل شکستگی مقاومت بیشتری دارد، به طوری که می‌توان گفت مقاومت مکانیکی آن بیش از ۵ برابر است.

در صورت شکسته شدن، شیشه سکوریت به قطعات کوچک با لبه‌های صیقلی تبدیل می‌شود که قدرت برش ندارند و این امر خطر صدمه را کاهش می‌دهد. این قفل‌ها در ساختمان‌سازی شیشه سکوریت برای سازه‌های بدون قاب مانند در ورودی و یا هر مکانی که احتمال صدمه زدن به انسان را داشته باشد قابل استفاده است.

قفل-شیشه-سکوریت

قفل هوشمند مناسب برای شیشه سکوریت

تنوع قفل‌ها (اعم از رنگ، مدل، جنس، ویژگی‌های فنی و امنیتی) باعث شده است، هر شخصی با هر سلیقه‌ای قفلی برای شیشه سکوریت پیدا کند، اما از آنجایی که قطعاً هدف همه این مشتریان افزایش ایمنی می‌باشد، بهتر است قفلی را تهیه کنند که علاوه بر زیبایی، امنیت، آرامش و راحتی برای همه شما عزیزان به ارمغان آورد. به همین منظور این شرکت برای افزایش امنیت این نوع درب‌ها نیز قفل‌های هوشمند و با کیفیت مناسب وارد نموده است.

در ادامه به یکی از این قفل‌ها که مخصوص درب‌های شیشه‌ای سکوریت طراحی و ساخته شده است، خواهیم پرداخت:

قفل دیجیتال شیشه سکوریت مدل SHS-G510

قفل دیجیتال شیشه سکوریت SHS-G510 از جمله محصولات این شرکت می‌باشد که روی درب‌های شیشه سکوریت نصب می‌شود. این قفل دیجیتال ساخت کره جنوبی است و از کیفیت خوبی برخوردار است.

این نوع قفل دیجیتالی از طریق روش دسترسی پیشرفته و بدون کلید مانند رمز و کارت کار می‌کند. در صورت نیاز می‌توانید تا 50 عدد کارت را به دستگاه معرفی نمایید. در صورت گم کردن هر کدام از این کارت‌های تعریف شده، می‌توانید به‌راحتی آن را غیرفعال کنید. همچنین امکان اضافه شدن ریموت کنترل را دارد. حتی می‌توان با تجهیزاتی جزئی آن را به آیفون نیز متصل کرد. همچنین این ویژگی را دارد که در پایین درب و مماس با سطح زمین نصب شود.

از آنجایی که این قفل هوشمند مجهز به سیستم قفل اتوماتیک است، برای صرافی‌ها، طلا فروشی‌ها، مغازه‌ها گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود. علاوه بر ویژگی‌های فنی و امنیتی این قفل هوشمند، امنیت و زیبایی را برای شما مشتریان عزیز به ارمغان آورده است.

glass-door-G510

8 ویژگی برتر قفل هوشمند شیشه سکوریت G510 در یک نگاه

قفل اتوماتیک:

بعد از بسته شدن درب، قفل به طور خودکار قفل می‌شود.

آلارم هشدار:

در صورت ضربه زدن به قفل، تلاش افراد غیرمجاز برای ورود و آتش‌سوزی، آلارم هشدار به صدا در می‌آید.

قابلیت اضافه شدن ریموت کنترل:

کافی است برای داشتن این ویژگی امنیتی، کیت را از ما تهیه و به قفل اضافه نمایید.

قابلیت اتصال به آیفون:

با تهیه ارتباط دهنده و با کم‌ترین زمان امکان اتصال به آیفون را دارد.

دسترسی آسان با امنیت بالا:

با توجه به روش دسترسی رمز (4 تا 12)، کارت (2 تا 50)، ضد هک بودن و… امنیت مالی و جانی شما را چند برابر می‌کند.

قفل-دیجیتال-شیشه-سکوریت

مجهز به سیستم ورودی دوبل (کارت و رمز):

برای ورود هم‌زمان به رمز و کارت نیاز است، البته می‌توان آن را غیرفعال کرد.

دارای رمز تصادفی:

برای جلوگیری از افشای رمز، دو عدد به صورت تصادفی به شما داده می‌شود تا پیش از وارد کردن رمز آن‌ها را وارد نمایید.

مجهز به سیستم حریم شخصی:

پدر صورت فعال کردن این سیستم کسی حق ورود نخواهد داشت، حتی اگر رمز و کارت داشته باشد.

کلام آخر

توجه به مباحث مطرح شده در بخش‌های چهارگانه فوق، مشخص می‌کند که قفل هوشمند مخصوص شیشه سکوریت دارای ویژگی‌های فنی و امنیتی گوناگونی بوده است. به‌صورت خلاصه می‌توان به این ویژگی‌ها اشاره کرد که شامل قفل اتوماتیک، حریم خصوصی، تابع خیالی، ورودی دوگانه، قابلیت اتصال به آیفون، قابلیت اضافه شدن ریموت کنترل، ضد سرقت، ضد حریق و … می‌باشد که همه این ابزارهای ابتکاری، فقط برای برقراری امنیت، آرامش، حفاظت، راحتی و زیبایی شما مشتریان عزیز به کار گرفته شده است.

برای مشاهده انواع قفل دیجیتال شیشه سکوریت از محصولات دژین لاک دیدن فرمایید.

همچنین می‌توانید برای اطلاع از مدل‌های جدید قفل هوشمند پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *