وبلاگ
قفل-دیجیتال-سامسونگ

قفل دیجیتال کارتی یکی از انواع مدل‌های قفل دیجیتال در جهان می‌باشد که بسیار محبوب می‌باشد. استفاده از کارت برای کنترل ورود و خروج از مهم‌ترین تکنولوژی‌های به‌کار گرفته شده در قفل کارتی می‌باشد. کنترل تردد افراد و ایجاد محدودیت دسترسی به منزل و یا محل کار از اهداف استفاده از این قفل است. کاربرد قفل‌های کارتی در هتل‌ها و اماکن مسکونی و اداری است.

قفل دیجیتال کارتی علاوه بر وارد نمودن یک رمز بین ۴ تا ۱۲ رقم، دارای پنل ورودی کارت جهت باز نمودن درب منازل می‌باشد. این مدل قفل‌های دیجیتال قابلیت شناسایی ۲۰ عدد کارت را دارد.

قفل سامسونگ shp-dp920

انواع کارت‌های قفل دیجیتال

1- یکی از مدل‌های کارت که می‌توان از آن در قفل کارتی استفاده کرد، کارت key tag می‌باشد. درون قفل‌های دیجیتالی دو عدد کارت key tag به شما عزیزان ارئه می‌شود. مزیت مهم کارت‌های key tag این است که قابل کپی کردن نمی‌باشند، در نتیجه امنیت را افزایش‌می دهند. به راحتی قابل حمل هستند. از این نوع کارت‌ها هم برای درب منازل استفاده می‌شود و هم برای درب فروشگاه‌ها.

2- یک مدل دیگر از کارت‌ها، کارت‌های RFID  هستند که می‌تواند کارت مترو هم باشد. از rfidها در صنایع متفاوتی استفاده می‌شود. مثلا ردیابی پرسنل، کنترل دسترسی، دسترسی زنجیره تامین و …

در صورت گم کردن کارت می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به هیچ فرد متخصص و دستگاه جانبی کارت مفقود شده را از کار بیندازید. در واقع شما کارتی را که به دستگاه شناسایی کرده‌اید را حذف می‌کنید. هنگامی که کارت شناسایی را از سیستم دستگاه حذف کنید دیگر آن کارت را مورد پذیرش قرار نمی‌دهد. پس  دیگر نگران گم کردن کارت‌های خود نباشید.

smart card

برای اطلاعات بیشتر به صفحه محصولات مراجعه یا با شماره تلفن 09129307884 تماس حاصل فرمایید.

در صورت علاقه‌مندی می‌توانید پیج اینستاگرام دژین لاک را دنبال نمایید و از اخبار روز دنیای قفل دیجیتال مطلع شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *