وبلاگ
قفل دیجیتال

قفل دیجیتال یکی از تجهیزات الکترونیکی وارداتی در ایران است که به منظور رفع ضعف‍های امنیتی و کنترلی دستگیره‍های مکانیکی با ارائه قابلیت‍‌های کاربردی به بازار عرضه شده است. همان‌طور که می‌بینید قفل دیجیتال یک محصول وارداتی است پس انتظار دیدن انواع مختلف برندهای آن را در بازار محصولات امنیتی و کنترلی می‌بایست داشته باشید. در این شرایط خرید شما با این چالش روبرو می‌شود که بالاخره کدام برند از همه بهتر است و می‌تواند نیازهای شما را به بهترین شکل پاسخ دهد. این مقاله می‌تواند راهنمای سودمندی از قابلیت چند برند برتر قفل هوشمند در بازار ایران باشد.

قفل دیجیتال روک

قفل دیجیتال یال (YALE)

از برند یال و یا ییل می‌توان به‌عنوان با سابقه‌ترین برند در ساخت قفل‌های مکانیکی و دیجیتال نام برد چرا که قدمت آن بر می‌گردد به 175 سال پیش که اولین قفل‌های امن مکانیکی را در جهان تولید کرده است. قفل‌های یال اصالت آمریکایی اروپایی دارند که تحت لیسانس Assa Abloy سوئد است که به‌عنوان یکی از شرکت‌های تجهیزات امنیتی و بزرگ‌ترین فروشنده قفل دیجیتال در جهان شناخته شده است. در اینجا به ارائه چند مدل از قفل‌های این برند و ویژگی‌های برجسته آن‌ها اشاره می‌کنیم.

قفل 4109 پلاس یال

قفل دیجیتال 4109 پلاس محصولی فول آپشن است که دسترسی‌های کارت، رمز و اثر انگشت را دارد. این قفل بسیار محکم است و قابلیت اتصال به خانه هوشمند و گزارش‌گیری را دارد. گزارش‌گیری امکان ثبت ترددها و اعمال محدودیت زمانی روی دسترسی کاربران عادی را به کاربر ادمین می‌دهد. اتصال به ریموت و آیفون تصویری برای برد تا شعاع 20 متری از محل قفل به منظور باز کردن درب از راه دور از دیگر ویژگی‌های این محصول است. قفل کودک آپشن دیگری است که به منظور امنیت کودک شما در این قفل تعبیه شده است تا در صورت غفلت از او نتواند از خانه خارج شود.

قفل VULCAN-FR یال

قفل VULCAN-FR یال از مدل‌های فول آپشن برند یال است که به خانه هوشمند متصل می‌شود و همچنین گزارش‌گیری دقیق نیز ارائه می‌دهد در حقیقت کار گزارش‌گیری بر عهده محصول دیگری به نام access control است که در مورد قفل‌هایی که آپشن گزارش‌گیری دارند شما از خرید مجزای این محصول بی نیاز می‌شوید. حریم خصوصی، قفل کودک و قفل اتوماتیک از دیگر ویژگی‌های این محصول فوق حرفه‍ای و محکم است. اتصال به ریموت و آیفون و باز کردن درب از راه دور از طریق اپلیکیشن از آپشن‍های قفل vulcan_fr است.

قفل دیجیتال یال

قفل 3168 یال

قفل دیجیتال 3168 مدل دیگری از برند یال است که ویژگی منحصر به‌فرد آن ضد آب بودن است که قفلی مناسب برای مناطق شرجی به خصوص شمال و جنوب ایران می‌باشد. از آپشن‌های این قفل می‌توان به قفل اتوماتیک اشاره کرد که پس از بستن درب بعد از چند ثانیه به طور خودکار قفل می‌شود. قفل کودک، اتصال به ریموت و آیفون تصویری و خانه هوشمند ویژگی دیگر این قفل محکم و ضد آب است. آپشن گزارش‌گیری هم که بیشتر مختص کارفرمایان شرکت‌ها برای ثبت آمار ورود و خروج کارمندانشان است قابلیت دیگر این محصول است.

قفل دیجیتال روک (ROOK)

روک برندی تازه وارد است که قفل‌های آن با آپشن‌های بسیار زیادی تولید شده است و با هدف وارد کردن قفلی محکم و دارای قیمت اقتصادی به بازار ایران عرضه شده‌اند. قفل‌های این برند در دو سری H با دستگیره اهرمی و سری P با دستگیره تمام اتوماتیک هستند که بر روی انواع درب و انواع مغزی با زبانه‌های مختلف قابلیت نصب را دارند. از مزیت‌‌‌‌‌‌‌های عمده قفل دیجیتال روک ارائه آپشن‌ها، بدون هزینه اضافی بر قیمت تمام شده قفل است و این‌که تمامی مدل‌های این برند دسترسی فول آپشن دارند.

قفل P231 روک

قفل دیجیتال P231 روک از مدل‌های سری P است که از ویژگی‌های برجسته آن می‌توان به چشمی دیجیتال آنلاین و باز کردن درب از راه دور اشاره کرد. با لمس آیکون زنگ روی این قفل اثر انگشتی تصویر فرد علاوه بر ارسال روی اپلیکیشن گوشی هوشمند شما بر روی صفحه LCD قفل نمایان می‌شود تا برای باز کردن درب از راه دور بدانید چه کسی دقیقاً پشت درب ایستاده است. ارائه گزارش‌گیری دقیق و اتصال به خانه هوشمند از دیگر ویژگی‌های قفل P231 روک است. قفل P231 را می‌توان قفلی ضد سرقت معرفی کرد چرا که بر روی مغزی با زبانه ضد دیلم هوک سوار می‌شود و همچنین سیستم ضد شوک برای جلوگیری از خرابی قفل در زمان ورود ولتاژ اضافی را دارد.

DIGITAL LOCK

قفل H230 روک

قفل دیجیتال H230 روک از نوع دستگیره اهرمی است و قفل کودک دارد و همچنین قفلی ضد سرقت است که کلیه آلارم‌های امنیتی از قبیل ضد سرقت و ضد حریق در آن تعبیه شده است. قفلی فول آپشن که همانند سایر حسگرهای اثر انگشتی روک خازنی است و پردازش هویت افراد معرفی شده به قفل را با کم‌ترین خطا انجام می‌دهد. تابع خیالی نیز برای ورود امن رمز در قفل‌های روک وجود دارند که می‌توانید تعدادی کاراکتر عددی فیک قبل و یا بعد از رمز اصلی وارد نمایید تا حدس آن توسط دیگران غیر ممکن شود.

قفل دیجیتال سامسونگ

یکی از برندهای شناخته شده قفل دیجیتال در بازار محصولات امنیتی قفل‌های سامسونگ هستند که علی رغم محبوبیت زیادی که دارند آپشن‌های محدودی در اختیار کاربران قرار می‌دهند. کلیه قفل‌های سامسونگ از نمایش تصادفی اعداد برای ورود رمز استفاده می‌کند به طوری که هر کاربر اعداد را در جای متفاوتی در صفحه ورود رمز می‌بیند تا از روی جای انگشت شخص قبلی دیگران به رمز اصلی پی‌نبرند. حسگر اثر انگشتی در مدل‌های برند سامسونگ نیز خازنی می‌باشد.

قفل DR719 سامسونگ

قفل دیجیتال DR719 سامسونگ از مدل‌های فول آپشن است که دستگیره تمام اتوماتیک دارد اما قابلیت گزارش‌گیری و اتصال به خانه هوشمند به طور کلی در این قفل و سایر مدل‌های سامسونگ منتفی است؛ چرا که اپلیکیشن آن تنها در برخی از گوشی‌های سامسونگ موجود در بازار ایران پشتیبانی می‌شود. قابلیت اتصال به ریموت و آیفون تصویری نیز در قفل DR719 به صورت آپشنال می‌باشد.

قفل هوشمند سامسونگ DR719

قفل 6020 سامسونگ

قفل دیجیتال 6020 سامسونگ قفلی کارتی محسوب می‌شود که دستگیره اهرمی است و دارای قفل کودک است و امکان اتصال آپشنال به ریموت و آیفون تصویری را نیز دارد. حریم خصوصی و آلارم‌های امنیتی از دیگر ویژگی‌های این قفل طلایی رنگ است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از قفل های دیجیتالی پیج اینستاگرام ما را دنبال نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *