ییل و سامسونگ

کدام را بخریم؟

 دستگیره‌های هوشمند الکتریکی را جایگزین قفل‌های قدیمی کنید. آیا شما همیشه از صدای آزاردهنده‌ای که توسط کلیدهای موجود در جیب شما ایجاد می‌شود متنفر هستید؟ آنها تلفن شما را خراشیده و یا جیب شما را پاره میکنند؟ خوشبختانه امروزه با کمک تکنولوژی و دستگیره های هوشمند الکتریکی، کلیدها دیگر جزو مهم زندگی شما نیستند و زمان آن رسیده که با تمامی مشکلات حمل کلید خداحافظی کنید.

امروزه قفل‌های درب هوشمند زیادی در بازار وجود دارد و واقعاً می تواند باعث سر‌در‎گمی باشد که بتوانید محصول مناسبی را انتخاب کنید. با این وجود، امروز ما دو دستگیره هوشمند الکتریکی شگفت انگیز که آزمایش خود را به خوبی پس داده‌اند مقایسه خواهیم کرد. چه عواملی باعث تمایز هر یک می‌شود و چرا گزینه بهتری است؟

ییل

ییل یکی از قدیمی ترین علائم تجاری جهانی و از مشهورترین نام‌ها در تجارت قفل است که میلیون‌ها قفل آن، در سطح جهانی استفاده می‌شود. امکانات همه جانبه ییل ، ​​در هر شرایطی که مورد نیاز شما باشد ، یک راه حل امنیتی خوب را برای خانواده شما فراهم می‌کند.

دستگیره هوشمند الکتریکی ییل به گونه‌ای طراحی شده‌است که قطعات مکانیکی با قسمت دیجیتال هماهنگ بوده و باعث افزایش چشمگیر امنیت می‌شود.

ویژگی های دستگیره هوشمند ییل :

قفل دیجیتال
  • صفحه کلید و صفحه لمسی دارای نور کافی برای استفاده در شب هنگام.
  • قابلیت آسان ایجاد و تغییر کد رمز 4 الی 12 رقمی.
  • تنظیمات کاربر و کدها حتی پس از تعویض باتری بدون تغییر باقی می‌مانند.
  • زیبایی و شیک بودن.
  • مصرف کم انرژی.
  • با باتری و بی‌سیم کار می کند.
  • کد PIN موقت برای مهمانان ، از این رو ، هیچ چیز باعث افشای کد رمز خانگی شما وجود ندارد.
  • تقویت امنیت دستگیره هوشمند الکتریکی
  • در تنظیمات Z-Wave یا ZigBee قابل دستیابی است
  • قابل استفاده در کلیه دربهای معمولی بیرونی و داخلی
سامسونگ

دستگیره هوشمند الکتریکی سامسونگ

سامسونگ ، گرچه برای تلفن‌های هوشمند و مجموعه‌های تلویزیونی بسیار مشهور است ، اما این برند بزرگ با مجموعه گسترده‌ای از محصولات که باعث ایجاد امنیت قابل توجهی برای اقامتگاه و یا محل مورد نظرتان می‌شود خود را در عرصه تولید دستگیره هوشمند الکتریکی ثابت کرده‌است. دستگیره هوشمند الکتریکی سامسونگ شیوه زندگی متمایز هر شخص را بررسی نموده روش‌های ورودی متعددی را در دسترس کاربران قرار داده است.

قفل خودکار

ویژگی‌های قفل اتوماتیک باعث ایجاد امنیت خاطر شده و نگرانی برای بررسی مجدد قفل درب دیجیتال سامسونگ هنگام خروج از خانه را از بین می‌برد.

پیشگیری از نفوذ

نمی‌توانید قفل درب را باز کنید ، اگر کلید  [OPEN / CLOSE] در داخل فشرده شده باشد.

صفحه لمسی

دستگیره سامسونگ

با داشتن صفحه لمسی وسیع ، طراحی دستگیره هوشمند الکتریکی سامسونگ نه تنها جدید و شیک است، بلکه تجربه جدیدی هنگام وارد کردن رمز عبور برای شما تداعی می‌کند.

قفل دیجیتال ایمن

برای امنیت درب از زبانه دوبل استفاده شده است.

باتری کتابی 9 ولت پشتیبان

باتری پشتیبان

وقتی باتری های دستگاه تخلیه شده اند برای ورود از باتری کتابی ۹ ولت استفاده کنید.

در پایان به این نکته توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب قفل می‌بایست بودجه موجود و نوع کاربرد خود را در نظر داشته و پس از بررسی امکانات دستگیره‌های هوشمند الکتریکی موجود مناسب‌ترین را برای خود انتخاب نمایید و نمی‌توان به قطعیت یک مدل خاصی را پیشنهاد نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *