قفل رمزدار

قفل رمزدار درب ورودی آپارتمان از دسته قفل هایی است که به واسطه کیفیت بی نظیری که دارد توانسته جای قفل های قدیمی را بگیرد و به عنوان یک جایگزین امن شناخته شود. قفل رمزدار درب ورودی آپارتمان به چندین کاربر اجازه دسترسی را فراهم می سازد بدون اینکه نیاز به کلید باشد. در واقع فقط با لمس صفحه کلید و وارد کرد رمز، درب ورودی باز می شود.

مکانیزم قفل رمزدار درب ورودی آپارتمان

قفل رمزدار درب ورودی آپارتمان به شما این اجازه را می دهد که به واسطه یک رمز عبور یکتا وارد ساختمان شوید. چنین شرایطی سبب می شود تا دردسرهای قفل های مکانیکی را نداشته باشید. قفل دیجیتال رمزی به طور کلی به واسطه رمز یا تلفن همراه اجرا می شود و نیاز افراد به کلید های مکانیکی را از بین می برد.

چیزی به عنوان گم شدن قفل و یا به سرقت رفتن کلید معنا ندارد بنابراین تا به اینجای کار مشخص است که امنیت قفل رمزدار درب ورودی آپارتمان بسیار بالا است.

در این مدل از قفل ها کدهای دسترسی برای کاربران تعریف می شود و افرادی که به صورت موقت برای شما کار می کنند می توانند رمز عبور موقتی داشته باشند و همه چیز طبق اصول و شرایط برنامه ریزی خواهد شد. بنابراین این قفل ها به نوبه خود سبب می شود که امنیت لازم برقرار شود.

از سوی دیگر تلفن همراه سبب باز و بسته شدن درب ورودی می شود و به طو کلی درب ورودی را کنترل می کند. همه این موارد سبب می شود که محافظت از درب ورودی محل کار یا زندگی به خوبی صورت بگیرد.

قفل رمزدار سامسونگ

ویژگی های قفل رمزدار درب ورودی آپارتمان

حال می خواهیم در مورد خصوصیات قفل رمزی صحبت کنیم تا بدانید که این قفل ها به چه صورت طراحی می شوند و در چند دسته بندی قرار گرفته اند.

مدل های متنوعی از قفل دیجیتال در بازار وجود دارد که اجازه دسترسی بی سیم را فراهم می سازند و به طور کلی مشخصات فنی و کیفیت ساخت و سطح قیمت آنها نیز با هم فرق می کند.

یکی از ویژگی های جالب قفل رمزدار درب ورودی آپارتمان این است که به شما امکان رمز دهی از روش های مختلف را می دهد. یعنی شما با استفاده از این ویژگی می توانید برای هر شخص بر اساس سطح امنیت مورد نظر، رمز تعریف کنید. مثلاً رمز اصلی که با عنوان رمز مادر شناخته می شود مخصوص صاحب منزل است. همینطور برای اعضای خانواده نیز چنین رمزی تعریف می شود. از سوی دیگر رمز موقت برای سایر افراد در نظر گرفته می شود که می تواند یکبار مصرف باشد و پس از یک بار ورود و خروج از کار بیفتد. این روال سبب امنیت بالای قفل رمزدار درب ورودی آپارتمان می شود و اثر بخشی بی نظیری دارد.

صفحه لمس هوشمند از دیگر ویژگی های قفل رمزدار درب ورودی آپارتمان محسوب می شود. به طور کلی این قفل ها دارای نور پس زمینه برای فضای تاریک هستند تا اعداد مشخص باشد. برخی از قفل ها به صورتی طراحی شده اند که وقتی کاربر به قفل نزدیک می شود صفحه نمایش روشن شده و شرایط را برای وارد کردن رمز آسانتر می سازد در این قفل ها از تکنولوژی IR استفاده شده است.

قفل رمزی درب

امنیت قفل رمزدار درب ورودی آپارتمان

قفل رمزدار درب ورودی آپارتمان خوشبختانه از نظر امنیتی شرایط بی نظیری دارد. در این سیستم ها از مکانیزم حریم خصوصی استفاده شده است و دستگاه دارای قفل کودک است. همینطور حالت رمزدهی مانند تابع خیالی و کد تصادفی و همینطور آلارم هشدار حوادث تعریف می شود و سبب می شود که قفل رمزدار در بالاتری و قوی ترین سطح امنیتی قرار بگیرد و برای اماکن مسکونی و تجاری مناسب باشد.

از سوی دیگر این قفل ها شرایط اتصال به تلفن همراه را دارند و این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید از راه دور درب را باز و بسته کنید. این روند به ثبت و کنترل ورود و خروج کمک زیادی می کند.

منبع تغذیه قفل رمزدار درب ورودی آپارتمان

باتری های قلمی معمولاً انرژی لازم را برای قفل رمزدار درب ورودی آپارتمان فراهم می سازند و این موضوع سبب می شود تا این قفل ها نیاز به سطح انرژی بالایی نداشته باشند. یعنی شما برای استفاده از قفل رمزدار درب نیاز به سیم کشی برقی داخلی ندارید. عمر باتری ها در این قفل ها معمولاً نسبتاً بالا اعلام شده است و هزینه زیادی به دنبال نخواهد داشت.

قفل رمزدار

سوالات متداول درباره قفل رمزدار

اتصال به سیستم های هوشمند قفل رمزدار چگونه است؟

شما می توانید قفل رمزدار با سیستم های امنیتی ادغام کنید. در واقع شرایط برنامه ریزی این قفل ها به صورتی است که برای حالت های مختلف خانه یا محل کار اجرا می شوند و به طور کلی تشخیص چهره و همینطور دستورات صورتی را مورد پوشش قرار می دهد. دقت کنید که امنیت و کنترل برای درب ورودی در این حالت چندین برابر می شود و ساختار حرفه ای خواهد داشت.

از سوی دیگر قفل رمزدار درب ورودی آپارتمان را می توان روی انواع درب ها نصب کرد و هیچ مشکلی در این راستا دیده نمی شود. دقت کنید که درب های راست بازشو و چپ بازشو نیز به واسطه این قفل ها به سادگی اجرا می شوند.

آیا قفل رمزدار درب ورودی آپارتمان دارای گارانتی است؟

داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر از موارد مهمی است که در خصوص قفل رمزدار درب ورودی آپارتمان دیده می شود و خوشبختانه این روال سبب می شود که در صورت بروز هر نوع مشکل سریعاً تمهیدات لازم اجرا شود. خوشبختانه خدمات پیش از فروش قفل رمزی درب در برندهای مختلف متفاوت بوده و کمک می کند تا خریداران بتوانند محصولی با کیفیت و مطمئن را انتخاب کنند. در سال های اخیر به طور کلی قفل های رمزدار درب آپارتمان در چندین دسته بندی قرار گرفته اند و سبک های قابل قبولی برای آنها گزارش شده است. البته که این قفل ها درجه بندی مخصوص خود را داشته و می توانند رویکرد اجرایی خوبی داشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *