وبلاگ
قفل hbs

اگر به‌صورت کلی به ویژگی و مزایای قفل دیجیتال نگاه شود پی خواهید برد که قفل هوشمند تضمین کننده امنیت، آرامش و راحتی افراد در جامعه کنونی است، اما هنوز بخشی از افراد جامعه به وسایل کلاسیک و سنتی علاقه‌مند هستند و این علاقه‌مندی باعث شده که به معایب آن‌ها توجه نکنند. اما برخی از شرکت‌ها چاره‌ای برای این کار اندیشیده‌اند تا علاوه بر حفظ سنت و رسم قدیمی، قفل‌هایی را تولید کنند که امنیت و آرامش را در بر بگیرد. به همین منظور در این مقاله تلاش خواهیم کرد تا قفل دیجیتال کلاسیک را مورد بررسی قرار دهیم تا مشتریان عزیزی که خواهان حفظ سنت و ورود به مدرنیته هستند هر دو را با هم کسب نمایند.

قفل دیجیتال کلاسیک hbs

بدون شک قفل دیجیتال کلاسیک مدرن، ضعف‌های قفل کلاسیک سنتی را نه ‌تنها جبران کرده است، بلکه زیبایی خاصی را هم به آن بخشیده است؛ اما خب هنوز برخی از مردم جامعه با شنیدن کلمه کلاسیک فکر می‌کنند که مثل قدیم توان برقراری امنیت و آرامش خصوصاً در جامعه کنونی را ندارند. باید قاطعانه اعلام کرد که قفل دیجیتال کلاسیک نه‌ تنها «سنت» را حفظ کرده است بلکه عصر «مدرن» را هم در دل خود جای داده است. بنابراین افرادی که هنوز علاقه خاصی به طرح‌های سنتی دارند، می‌توانند از قفل دیجیتال کلاسیک استفاده کنند.

قفل کلاسیک درب

 

روش‌های دسترسی به قفل دیجیتال کلاسیک

قفل دیجیتال کلاسیک، مانند دیگر قفل‌های هوشمند از سه روش‌ دسترسی زیر برخوردار است:

روش دسترسی توسط اثر انگشت:

قفل اثر انگشتی یکی از روش‌های دسترسی به قفل کلاسیک هوشمند است. عملکرد این قفل‌ها به کیفیت آن‌ها بستگی دارد و تقریباً تا 100 اثر انگشت را می‌توان برای آن‌ها شناسایی کرد. البته این آپشن روی قیمت قفل تأثیرگذار خواهد بود.

قفل دیجیتال

روش دسترسی توسط کارت:

شناسایی تعداد کارت‌ها در هرکدام از قفل‌های دیجیتال می‌تواند متفاوت باشد. در قفل دیجیتال کلاسیک اچ بی اس تا 100 کارت را می‌توان به قفل معرفی کرد و در صورتی که یکی از کارت‌های معرفی شده به قفل گم شود، امنیت شما با خطر مواجه نمی‌کند زیرا می‌توانید آن را غیر‌فعال نمایید.

قفل کارتی

روش دسترسی توسط رمز:

شناسایی رمز در همه قفل‌های دیجیتال یکسان نیست و تا حدودی در جزئیات باهم تفاوت دارند. در قفل دیجیتال کلاسیک تا 100 رمز می‌توان به قفل شناسایی کرد.

شاید بعضی‌ها فکر کنند خب اگر قرار هرکسی رمز را مطابق با میل خود عوض کند که دیگر خبری از امنیت و آرامش نیست، بنابراین تنها کسی می‌تواند رمز را تغییر دهد که رمز ادمین قفل را داشته باشد.

قفل اثر انگشتی

ویژگی‌های امنیتی قفل دیجیتال کلاسیک

مهم‌ترین ویژگی قفل هوشمند کلاسیک به شرح زیر است:

مجهز به شب‌بند:

اگر این آپشن از داخل فعال شود، دیگر کسی نمی‌تواند وارد منزل شود حتی با کارت و رمز.

دارای سیستم اعلان حریق:

یکی از مهم‌ترین آپشن‌های قفل هوشمند کلاسیک، آلارم هشدار است که کاربرد چندگانه برای مشتریان عزیز در پی خواهد داشت. مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

  • ضد حریق: موقع آتش‌سوزی آلارم هشدار فعال می‌شود و درب به‌طور خودکار باز می‌شود. البته دستگیره‌های آن‌ هم به گونه‌ای ساخته شده است که تا دمای 75 درجه مقاومت داشته باشند.
  • ضد سرقت: در صورتی که کسی رمز، کارت و اثر انگشت اشتباه را به‌ صورت مکرر وارد کند، فعال می‌شود.
  • ضد ضربه: اگر کسی به قفل ضربه بزند، آلارم هشدار حدود یک دقیقه فعال می‌شود.

تغذیه اضطراری:

در صورتی که به آلارم قفل‌ دیجیتال HBS، جهت تعویض باتری توجه نکردید و باتری دستگاه تمام شود، می‌توانید یک باتری کتابی 9V را به منبع تغذیه اتصال دهید تا برق دستگاه تأمین شود و از رمز یا اثر انگشت خود جهت باز شدن قفل استفاده کنید و بعد از وارد شدن باتری قفل را تعویض کنید.

قفل کلاسیک قدیمی

قیمت قفل دیجیتال کلاسیک

شرکت ما قفل‌های دیجیتال کلاسیک با مزایای سنتی و صنعتی روانه بازار کرده است. اما از آن‌جایی که چند سالی است این قفل‌ها مشتریان خاص خود را پیدا کرده‌اند، باعث شده که مدل‌های مختلف با قیمت‌های متعددی روانه بازار شوند. ولی به نظر می‌رسد بهترین مدل این نوع قفل کلاسیک مدل HBS C100 است که قیمت آن به مزایا، کیفیت و رنگ آن‌ها بستگی دارد؛ ولی به‌طور کلی می‌توان قیمتی حدودی  1,600 تا 3,600 دلار را در نظر گرفت.

شرکت ما این محصولات کلاسیک را نیز مانند دیگر قفل‌های دیجیتال سامسونگ، یال و گیت من با قیمت مناسب و به‌صورت اورجینال وارد بازار کرده است. خدمات پس از فروش 24 ساعت از دژین لاک دریافت کنید.

شما مشتریان عزیز می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دقیق و ویژگی هر یک از قفل‌های دیجیتالی، با کارشناسان فروش به شماره‌های 09129307884-02126714439 تماس حاصل فرمایید.

برای مشاهده قفل‌های دیجیتال کلاسیک و اطلاع از کارایی آن‌ها به بخش محصولات دژین لاک مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *