وبلاگ
قفل-هوشمند

بسیاری از افراد به دنبال انتخاب و خرید قفلی هستند که بتواند به میزان کافی، امنیت و حفاظت مورد نظرشان را تامین کنند تا از این بابت نگرانی و دغدغه‌ای نداشته باشند. این دسته از افراد می‌توانند قفلهای ضد سرقت را برای دستیابی به این هدف خود انتخاب نمایند. نکته قابل توجه در زمینه حفاظت و امنیت این است که در صورتی که شما قفل ضد سرقت را برای منزل خود انتخاب نکنید حتی در صورتی که درب منزلتان ضد سرقت هم باشد باز هم نمی‌توانید به این اطمینان دست یابید که امنیت مورد نظر شما در منزل تامین شده است. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در مورد قفل هوشمند درب منزل ( قفل ضد سرقت) با شما در میان بگذاریم. بنابراین لازم است چند نمونه از ویژگی‌های مهم این نوع محصولات مثل قفل کارتی و قفل رمزی و قفل اثر انگشتی را مطرح نماییم.

قفل هوشمند درب

زبانه های به کار رفته در طراحی قفل ضد سرقت

لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که قفل‌های ضد سرقت دارای چند تفاوت اساسی با انواع قفل‌های معمولی هستند. از جمله این تفاوت‌ها می‌توان به این مورد اشاره کرد که قفل هوشمند و ضد سرقت برای اینکه بتواند میزان امنیت و حفاظت بیشتری را برای منزل شما به وجود آورد از چندین زبانه شکل گرفته است.

نحوه عملکرد این عناصر بدین صورت است که در موقعیتی که کلید در این قفل به چرخش در می‌آید زبانه‌های به کار رفته در این محصول می‌توانند در چند جهت داخل چهارچوب قرار بگیرند. یکی از نکاتی که لازم است در این بخش به آن اشاره شود این است که هر چه تعداد زبانه‌های به کار رفته در طراحی این قفل‌ها بیشتر باشد به طور مسلم میزان امنیت درب مورد نظر نیز افزایش بیشتری خواهد یافت. بنابراین با انتخاب و خرید این قفل‌ها و سیستم‌های حفاظتی، شما هیچ نگرانی بابت امنیت منزل خود نخواهید داشت.

دستگیره قفل درب ضد سرقت

یکی از عناصر به کار رفته در طراحی و تولید قفل هوشمند درب منزل، دستگیره آن است. لازم است بدانید که این عناصر یعنی دستگیره‌ها، دارای انواع مختلفی هستند و در مدل‌های متنوعی به فروش می‌رسند. از جمله این مدل‌ها می‌توان مدل‌های دستگیره قفل ضد سرقت دکمه‌ای، اهرمی، تخم مرغی، بیضی شکل و … را نام برد. این دسته از محصولات دیجیتالی، هم‌چنین از جنس‌های متنوعی به وجود می‌آیند. از جمله این محصولات می‌توان به دستگیره قفل‌های ضد سرقت و هوشمند فلزی، کروم، فولادی، نیکل و … اشاره کرد. بنابراین این محصولات دیجیتالی تنوع بالایی در بازار دارند. نکته دیگری که لازم است بدانید این است که دستگیره در تامین امنیت این قفل‌های هوشمند تاثیر زیادی ایجاد نمی‌کند. بنابراین می‌توانید هر نوع از دستگیره را مطابق با میل و سلیقه شخصی خود انتخاب و خریداری نمایید و نسبت به تامین امنیت آن اطمینان خاطر داشته باشید.

قفل سامسونگ

انواع قفل قفل هوشمند درب

همان‌طور که گفته شد قفل هوشمند درب خانه که در حال حاضر در بازار خرید و فروش می‌شود دارای انواع مختلف و جنس‌های متعددی است. این قفل‌ها هم‌چنین از نظر کیفیت ساخت و تولید در کشورهای مختلف نیز با یکدیگر متفاوتند. اما نکته‌ای که لازم است در این بخش به آن اشاره شود این است که قفل‌هایی که بر روی انواع درب‌های ضد سرقت نصب می‌شوند با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند. به طور معمول این دسته از محصولات دیجیتالی، ساخت کشورهایی از قبیل ترکیه، چین، ایران و … هستند. بنابراین می‌توانید کیفیت ساخت این محصولات را مورد بررسی دقیق قرار دهید و قفل ضد سرقت مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.

نصب قفل هوشمند روی انواع درب

یکی از قابلیت‌ها و ویژگی‌های قفل‌های ضد سرقت این است که این نوع از محصولات دیجیتالی را می‌توانید بر روی انواعی از درب‌ها به کار ببرید و از کارکرد آن نیز اطمینان خاطر داشته باشید. چراکه این نوع از قفل های هوشمند درب خانه بر روی درب‌های فلزی عملکرد قابل قبولی دارند و از طرف دیگر بر روی انواع درب‌های چوبی هوشمند نیز به سادگی نصب می‌شوند و راه اندازی می‌گردند.

قفل دیجیتال

سیستم‌های پیشرفته بر روی قفل هوشمند درب خانه

در هنگام طراحی و تولید قفل هوشمند درب منزل، امکانات بسیاری در نظر گرفته می‌شود تا این دسته از تجهیزات دیجیتالی بتوانند امنیت لازم برای محیط زندگی شما را فراهم کنند. از جمله این سیستم‌ها می‌توان سیستم ضد هک این محصولات را نام برد که به نحوی بسیار پیشرفته و مطابق با مدل‌های روز دنیا طراحی شده است.

هم‌چنین این دسته از سیستم‌های امنیتی و حفاظتی، دارای حافظه پشتیبان نیز هستند و به فناوری ریموت کنترل نیز مجهز شده‌اند. بنابراین می‌توانید از راه‌های دور و نزدیک قفل هوشمند درب خود را باز و بسته کنید.

لازم است بدانید که این تجهیزات به نحوی طراحی و تولید می‌شوند که می‌توانند این امکان را برای شما فراهم کنند که قفل هوشمند درب خانه خود را با دیگر وسائل و تجهیزات خود در ارتباط قرار دهید. برای نمونه می‌توانید این قفل را به کامپیوتر خود متصل نمایید و یا با استفاده از گوشی هوشمند خود، درب منزل را کنترل و مدیریت کنید.

قفل سامسونگ درب

سنسورهای هشدار دهنده قفل درب هوشمند

یکی از ویژگی‌های اساسی قفل هوشمند درب خانه این است که از چندین سنسور هشدار دهنده به وجود آمده‌اند. از جمله این سنسورها می‌توان سنسور ضد سرقت را نام برد. دارا بودن سنسور ضد حریق از دیگر امکاناتی است که در طراحی این تجهیزات در نظر گرفته می‌شود. سیستم ضد شوک، دیگر سیستم امنیتی و حفاظتی به کار رفته در تولید این تجهیزات است. تمامی این موارد باعث می‌شود تا قفل هوشمند درب خانه شما بتواند به طور کامل، امنیت محیط مورد نظر شما را فراهم کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *