چرا قفل الکترونیکی
۱- با وجود این مدل از قفل‌های دیجیتال شما دیگر به کلید نیازی ندارید:

* کلید شما کد شماست و کد شما در امن ترین مکان یعنی در ذهن شماست.

* بـرای دسترسی بـه قفل دیجیتال علاوه بر رمز می‌توانید با استفاده از کـارت، کلید مغنـاطیسی و یا اثـر انگشت خود به قفـل الکترونیکی دسترسی داشته باشید.

چرا قفل الکترونیکی

۲- دیگر نگران ماندن پشت درب منزل خود نباشید:

* با وجود این مدل قفل‌های دیجیتال دیگر نگران گم‌کـردن کلید منزل خود و یا جـاگـذاشتن آن در مکـان‌های عمومی نخواهید بود و دیگر استرس ماندن پشت درب منزل خود را نخواهید داشت (باز نمودن درب منزل با کمک رمز، کارت و یا اثر انگشت بدون نیاز به کلید مکانیکی).

۳- در صورت استفاده از این مدل قفل‌های دیجیتال دیگر نگران قفل کردن درب منزل خود نباشید:

* با وجـود این مـدل قفل‌های الکترونیکی دیگر نیازی نیست که هر باری که از منزل خود خارج می‌شوید درب منزل خود را قـفل نمایید، بـا استفاده از این مـدل قفل‌های دیجیتال بعد از هر بار بسته شدن درب، دستگاه به صورت خودکـار قفل می‌شود (قفل اتوماتیک).

چرا قفل الکترونیکی

۴- دیگر نگران امنیت منزل خود نباشید:

*این مدل قفل‌های دیجیتال دارای سیستم های امنیتی پیشرفته‌ای می‌باشند که امنیت محل زندگی و یا کسب و کار شما را افزایش می‌دهند:

– سیستم ضد سرقت: در صورت اشتباه وارد کردن رمز عبور به صورت مکرر و یا ضربه زدن به درب یا قفل الکترونیکی، آلارم دستگاه به صدا در می‌آید.

– سیستم ضد شوک: در صورت وارد کردن ولتاژ غیر مجاز به دستگاه، سیستم قفل الکترونیکی بصورت خودکار برای چند ثانیه خاموش می‌شود.

– سیستم اعلام حریق: در صورت بروز آتش‌سوزی در محل، دستگاه به شما هشدار می‌دهد.

– مجهز به قفل کودک: این سیستم به شما کمک می‌کند که دیگر نگران بیرون رفتن کودک دلبند خود از منزل نباشید.

– مجهز به قفل امنیتی: با فعال کردن این سیستم دیگر کسی حتی با داشتن کارت و رمز بدون اجازه شما نمی‌تواند به قفل دیجیتال دسترسی داشته باشد.

چرا قفل الکترونیکی

۵- افزایش زیبایی و جلوه دادن به ساختمان شما:

با طراحی زیبا و جذابی که در تولید قفل های دیجیتال بکار رفته، این محصولات نقش بسزایی در افزایش زیبایی و جلوه ساختمان‌های مدرن امروزی بازی می‌کنند.

چرا قفل الکترونیکی