قفل کارتی

قفل کارتی درب ضد سرقت یکی از رایج ترین و مهمترین تجهیزاتی است که معمولاً برای هتل های بزرگ و پیشرفته چه در خارج از کشور و چه در داخل کشور استفاده می شود. قفل های کارتی به طور کلی وجهه خاص خود را دارند و بر اساس تعداد مخاطبان شرایط تنظیم خواهند داشت.

هتلداران به دنبال یک راه مناسب برای افزایش اعتبار خود هستند و به طور کلی قفل کارتی درب ضد سرقت یکی از بهترین روشهایی است که مورد استفاده می شود.

قفل کارتی

قفل کارتی درب ضد سرقت الکترونیکی

مزایای قفل کارتی درب ضد سرقت این است که سبب امنیت آپارتمان می شود. به طور کلی این قفل ها هم جدید بوده و هم ایمن طراحی شده اند و به واسطه کارت مخصوصی باز می شوند. یعنی شما نیاز به استفاده از کلید برای باز کردن قفل کارتی درب ضد سرقت نخواهید داشت. به طور کلی به واسطه این قفل ها دیگر چیزی به اسم شکستن کلید و یا گم شدن آن مطرح نخواهد شد پس دقت کنید که از چه محصولی استفاده می کنید و محصول مورد نظر شامل چه کیفیتی است.

یک نکته مهم دیگر که باید مدنظر قرار بگیرد این است که توسط وسایل الکترونیکی همه چیز قابل کنترل است. یعنی در این قفل ها به طور کلی از امکانات خاصی استفاده شده است که سبب می شود حریم خصوصی شما حفظ شود.

در گذشته قفل ها ساختاری بسیار ساده داشتند و این موضوع سبب می شود که برای سارقان مورد استفاده قرار بگیرند. یک نکته مهم دیگر که باید ارزیابی شود این است که این قفل ها از نظر ساخت پیچیدگی بالایی دارند و قدرت حفاظتی در آنها نیز بسیار بالا است و سبب می شود که رویکرد اجرایی قابل قبولی داشته باشند.

انواع کارت قفل

قفل هتلی کارتی ضد سرقت

یکی از مهمترین کاربردهایی که برای قفل کارتی درب ضد سرقت در نظر گرفته می شود این است که سطح امنیتی بالایی داشته و برای رفاه حال مسافران و کارکنان بسیار مناسب است. این قفل ها به طور کلی به شکل معتبری اجرا شده اند و امنیت در آنها نیز خوب است. کارتی که برای قفل کارتی درب ضد سرقت استفاده می شود متنوع بوده و برای عبور و خروج از اتاق استفاده می شود و هرکس کارت مخصوص خود را دارد. به طور کلی قفل کارتی درب ضد سرقت از نظر سبک اجرایی متفاوت ارزیابی شده است اما شاید این نکته که این قفل ها چقدر می توانند دقیق اجرا شوند هنوز جای بحث داشته باشد.

کارت هایی که برای قفل کارتی درب ضد سرقت استفاده می شود معمولاً در سبک و مدل بندی های خاصی هستند و این سبک ها از نظر موقعیت اجرایی متفاوت ارزیابی می شوند. از یاد نبرید که کارت ها در چندین سبک مهم و اصولی اجرا می شوند و برخی از سبک ها مناسب و قابل قبول هستند.

قفل دیجیتال کارتی

قیمت قفل کارتی درب ضد سرقت

برای خرید قفل کارتی درب ضد سرقت باید به قیمت آن نیز دقت شود. در واقع این مدل از قفل ها در سبک چینی معمولاً به صورت فیک هستند پس برندی که قرار است خریداری کنید باید به شکل کاملاً قابل قبول بررسی شود. یک نکته بسیار مهم دیگر در خصوص قفل کارتی درب ضد سرقت این است که این قفل ها معمولاً از نظر کیفیت زبانه داخلی دسته بندی می شوند. هرچه زبانه داخلی با کیفیت تر باشد اجرای بهتری خواهد داشت و طول عمر آن نیز بیشتر است. از سوی دیگر قفل کارتی که برای فضاهای دیگر استفاده می شود نیز باید از نظر اجرایی به چند دسته تقسیم شده باشند تا عملکرد خاص خود را دنبال کنند.

نصب قفل کارتی درب ضد سرقت از قاعده های خاص خود را پیروی می کنند.  قاعده های اجرایی برای این قفل ها متفاوت هستند. مثلاً برخی از کارت ها مکانیزم اجرایی دو سویه دارند که این موضوع خود به قیمت نهایی کار می افزاید. برخی دیگر از قفل های کارتی وجود دارند که روی درب های چوبی نصب می شوند و برای منزل مناسب هستند این قفل ها قیمتی متفاوت به نسبت قفل های دیگر دارند. تکنولوژی های دیگر به کار برده شده در قفل کارتی درب ضد سرقت از مواردی است که می بایست به شکل کاملاً درست و اصولی ارزیابی شود. البته که وضعیت نصب این قفل ها نیز متفاوت خواهد بود و این موضوع سبب می شود تا این قفل ها عملکرد مشخصی داشته باشند.

قفل کارتی ضد سرقت

خرید قفل کارتی درب ضد سرقت

شما می توانید قفل کارتی درب را به صورت اینترنتی خریداری کنید. خرید این قفل ها به طور کلی با تضمین کیفیت صورت می گیرد یعنی محصولی که در نهایت به دست شما می رسد بسیار با کیفیت بوده و هیچ مشکلی از نظر اجرا و دوام ندارد. اگر سوالی در زمینه قفل کارتی درب ضد سرقت دارید و فکر می کنید در خرید اینترنتی شرایط برای شما دشوار است می توانید به واسطه کارشناسان فروش اقدام کنید. کارشناسان فروش در این زمینه مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار می دهند و نمونه کارها نیز به شکل کاملاً ایده آل در اختیار شما قرار می گیرد. این قفل ها هم ساختاری حرفه ای و لوکس دارند و هم از نظر مدل بندی متفاوت هستند.

از سوی دیگر برند روک توانسته یکی از بهترین برندهایی باشد که در چند سال اخیر بسیار عالی عمل کرده است و البته که قفل کارتی درب ضد سرقت برند سامسونگ نیز مناسب و قابل قبول است. شما می توانید از قفل کارتی درب ضد سرقت به صورت ترکیبی استفاده کنید. این قفل ها با رمز و کارت استفاده می شوند و مدل های مختلفی دارند. همینطور شرایطی در اختیار شما قرار می گیرد که بتوانید این قفل ها را با کیفیت بالا و سبک های متنوعی تهیه نمایید. مدل های ضد سرقت و ضد شوک یکی از مهمترین مواردی هستند که در خصوص سفارش قفل کارتی درب ضد سرقت دیده می شود و البته که کیفیت خاص خود را دارد. برخی از قفل ها نیز دارای سیستم اعلام حریق هستند که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. همه این موارد به شما کمک می کند تا بتوانید خریدی رضایت بخش از خود نشان دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *